Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindig e között a két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig e között a két dolog között kell választanom, hogy legyen boldog párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Rendszeresen abba a helyzetbe futottam bele, hogy vagy a másik személyiségével jövök ki nagyon jól vagy az ágyban passzolunk. Ha valaki nagyon jó társ volt a kapcsolatban, akkor vele nem nagyon passzolt a szexuális kultúránk. Ha valakivel isteni volt a szex, akkor a személyiségében jött elő valami óriási negatívum, ami megnehezítette a kapcsolatot.


Volt már valaki így? Lett megoldás vagy ezzel érte be? Kezd egyre inkább lehangolni a dolog, amikor látom, hogy másoknál ez sokkal jobban működik mindkét részen. 30 alatt ezért ez elég kiábrándító.



2021. máj. 5. 13:34
1 2
 1/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Ennek lehet több oka. Egyrészt vannak olyan emberek, akik sosem elégszenek meg az adott helyzettel és mindenben találnak valami hibát. Ezzel sincs gond, vannak ilyen embertípusok.

Vagy az is lehet, hogy eddig csak olyat ismertél, akiknél valóban gond volt az egyik részével. Voltam így én is, de akkor az azt jelentette számomra, hogy megoldás az nincs, és véget vetettem a kapcsolatnak, nem működik így.

2021. máj. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden belőlünk indul ki. A kapcsolataink, azok minősége minket tükröz. Benned lehet vmi kettősség, külön kezeled a kapcsolati/személyiségi dolgot és a szexet.
2021. máj. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Amikor valami nem működött jól, először próbáltam rajta javítani, aztán szakítottam. A másik szexuális dolgait viszont nem lehet előre látni. Azt sem feltétlenül, hogy az illető átmegy betegesen féltékenybe.


Azt nem mondanám, hogy nem elégszem meg semmivel, mert próbáltam dolgozni a kapcsolataimon. Alapvetően próbálok pozitív is lenni. De, mondjuk heti 1 szexel nem igazán tudok mit kezdeni és a beteges féltékenykedéssel sem. Ypszilon1980 elfogadom, hogy vannak elégedetlen emberek, de ez szerintem nem az a kategória.


"Minden belőlünk indul ki. A kapcsolataink, azok minősége minket tükröz. Benned lehet vmi kettősség, külön kezeled a kapcsolati/személyiségi dolgot és a szexet."

Hogy lehetséges külön szexelni?

2021. máj. 5. 13:47
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell választani, de nálad valamiért két külön program fut. Sajnos nem vagyok szakember, de ez azt jelenti, hogy nem vagy jó emberismerő. Nem a megfelelő embert akarod választani. Érdemes lehet önvizsgálatot tartani. Te milyen vagy? Mire vágysz igazából? És ehhez tudatosan keresni a párt, a szexualitásról beszélni már az elején (nem első randira gondolok), de térképezd fel alaposabban!
2021. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne engem kérdezz, magadat.
2021. máj. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Rendszeresen megkapom, hogy milyen jó emberismerő vagyok. A környezetemben olyanoknak is előre szóltam bizonyos emberekről, akik később jöttek és elismerték, hogy igazam volt. Nem tudom, hogy reális keretek közé hova fokozható még az emberismeretem. A másik szexuális dolgait hogy láthatnám előre?


Azt tudom, hogy milyen vagyok és mire vágyok. Ez alapján nagyon kevés emberre tudom már azt mondani, hogy passzolna hozzám. Régen több embernek adtam esélyt, mert én is fiatalabb voltam és úgy gondoltam, hogy elég, ha vannak érzelmek és dolgozunk a többin. A legtöbb ember viszont mintha nem is lenne hajlandó tenni a kapcsolatokért. (Itt is rengeteg ilyen kérdés jön, amikor az egyik fél tojik mindenre.)


"Ne engem kérdezz, magadat."

Magamat kérdeztem. Nem kezelem külön.

2021. máj. 5. 13:56
 7/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Nyilván nem ismerlek, én csak általánosságban írtam azt, hogy vannak, akiknek semmi sem jó, te érzed, akkor te nem vagy ilyen. Nekem van ilyen haverom, vele ugyanez van, vagy a szex jó valakivel és akkor azzal nem tud komoly kapcsolatban lenni, vagy a nő személyisége tetszik neki, de akkor az ágyban nem tud vele dűlőre jutni. Mindig elmondja, hogy nem sóvárogna más iránt, ha az adott nővel mindkét dolog működne, de az az igazság, hogy neki sosem fog senki sem megfelelni, mindig van valami kifogás.

Természetesen az is lehet, hogy csak egyszerűen nem találod meg azt, aki neked minden téren megfelel, ilyen is van.

2021. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Keresgélj, egyszer csak találsz egy olyat aki megfelel
2021. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, hogy milyen jó emberismerő vagy ide leírtad, hogy nem jól választasz. Akkor valami mégsem olyan fasza. Amúgy meg azt is tanácsoltam, hogyan járj utána a szexualitásnak. Ezen túl mit mondjak? Dolgozz magadon! Ennyi. Mindig van hová fejlődni. Aki ezt nem látja az vagy egoista vagy hülye.
2021. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ypszilon1980 hasonlóan vagyok, mint az illető, csak amiket meséltem ismerősöknek (akár ide is leírhatom), azok olyan dolgok voltak, amik miatt tényleg nem passzolt minden. Nem várom el, hogy a másik tökéletes legyen és mindenben alkalmazkodjon vagy bármi ilyen irreális dolog.

Köszönöm a válaszod és hogy normálisan álltál hozzám!


8-as: Hát, jobbat nagyon én sem tudok.


9-es: Így van, jó emberismerőként sem vagyok tökéletes. Szerintem senki sem az. Akiket választottam, azokról a környezetemben MINDENKI pozitívan nyilatkozott.

A szexről szoktam beszélgetni, viszont ezzel azért olyan sokra nem megy az ember. Találtam már így jó szexpartnert, de általában a többség nagyon szépíti a dolgokat. Minden nő orálkirálynő és minden férfi órákig bírja az ágyban. Mármint, állításuk szerint. A dolog úgyis a gyakorlatban dől el.

Azt meg nem mondtam, hogy nincs hova fejlődnöm. Rengeteget fejlődtem az elmúlt években és most is dolgozom magamon. A szomorú, hogy így még kevesebb emberre tudok társként tekinteni, mert másoknál ezt ritkán látom.

2021. máj. 5. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!