Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen válaszokat szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen válaszokat szoktak leggyakrabban kapni a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés természetesen leginkább a férfiakat célozza, hiszen általában ők kezdeményeznek, és az üzenetükre ők várnak ezáltal választ. Még az is érdekelne, milyen választ szoktak erre adni?


De természetesen mások is leírhatják a tapasztalataikat.


Én részemről leggyakrabban azt válaszolom, hogy "nem vagy az esetem" esetleg még azt is, hogy "nehari, de messze laksz".



2021. máj. 5. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
99%-ban nem válaszolás. Maximum köszönés, 1-2 rövid válasz és utána tűnik el. Egyszer volt,hogy h paré módon elküldtek.
2021. máj. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Általában kedvesen válaszolnak rövid, egyszerű mondatokkal, sosem folytatják az általam feldobott témát nehogy félreértsek valamit. Rövid társalgás után ha nem veszem észre, hogy nem szívesen beszélgetnek velem és folytatom akkor ők tűnnek el. Szerintem ez korrekt. Nem tartozik magyarázattal mivel nem is adott reményt.

A "nem vagy az esetem" számomra passzív agresszív válasz. Volt olyan lány akivel pár napig cseteltünk, oszt egy hosszú szövegben tudatta velem, hogy rendes vagyok meg minden de nem vagyok az esete. Nekem nem kell ez a mű sajnálkozás. Minek is sajnálna? Nem is ismer...nem hiszem, hogy valaki tényleg őszintén sajnálna egy idegent. Max saját magát sajnálja mert ezúttal sem talált egy olyan férfit aki tetszik neki.

2021. máj. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Magasan a leggyakoribb az, hogy semmilyen válasz nem érkezik.
2021. máj. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
+1 férfi, aki alig kap választ...
2021. máj. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Válaszokat?! Többes számban?! Soha, semmilyen választ nem kaptam. Pedig normálisan nézek ki, mosolygok a képeken, jók a fogaim. Kedves, udvarias üzeneteket írtam, amikben nem hemzsegtek a helyesírási hibák. Nem kopaszodom, sportos vagyok, állítólag pont ilyen férfira vágynak a nők, mint én. De válasz az nulla, semmi, zéró, niente, nothing.
2021. máj. 6. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Általában semmilyet.


Tudnám, hogy akkor mi a francnak húz jobbra.


Havonta általában 0-1 lány szokott engem jobbrahúzni.


21F

2021. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ajaj, akkor mi lesz később :S
2021. máj. 6. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Ettől én is félek.


Szerintem örökre egyedül maradok.


#6

2021. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ne bánkódjon, sokszor azok is egyedül maradnak, akiknek ideiglenesen sikerül párt találnia néhány évre
2021. máj. 6. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, pedig jó lenne legalább ideiglenesen elfelejteni a magányt egy társ/barát mellett.
2021. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!