Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a társkeresőn csak 40 de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a társkeresőn csak 40 de inkább 45+ csúnya dagadt de maximum nem szép nők jelölgetnek akkor van értelme ezzel töltenem az időt? Vagy próbálkozni?

Figyelt kérdés

38 vagyok , nem egy kigyúrt modell arcú , gazdag . De hogy min 5-7 évvel idősebb nőknél van esélyem főleg akikben a legnagyobb jóindulattal se látom meg a szépet, az nagyon elszomorít.

Sok kérdésre írják hogy a fiatal csajok az idősebb pasikra buknak meg hogy 40 az új 30 meg fiatal vagyok előttem az élet stb stb

Hát ha ezt tartogatja és ennyi az össz lehetőség akkor hosszú 20 évem van még vissza...

( a szokásos menj el edzeni , fodrász ruha és társai fxszságok választ kérem mellőzni )



2021. máj. 6. 09:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
98%
Miért kéred mellőzni az "ajd magadra" jellegű válaszokat , ha te is tudod, hogy nem vagy 1 főnyeremény? 🤷‍♀️
2021. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
81%
28 nem elhízott nő vagyok, korodbeli pasikkal ismerkednék,de azt tapasztalom, hogy nekik idős vagyok, legtöbbjük a 20-25 éves kiscsajokra hajt.
2021. máj. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
81%
#2 Én meg pont az olyan nőkre hajtok mint te vagy,csak én 23 éves vagyok.
2021. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
86%
Negyvenes nő vagyok. Én korban hozzám illő társat keresek, de elszörnyedve látom, hogy a rám írók 60%-a 25-38 között van. Ezek alapján gondolhatnám azt, hogy ez a korosztály érdeklődik irántam. Mondjuk én senkit nem jelölgetek társkeresőn, de ha megtenném és sok választ akarnék, rájuk írnék :-)
2021. máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
88%
A fiatal és szép csajok mindenkitől kapják az üzeneteket. A helyes 40-es pasiktól is. Több lehetőségük van, így kevesebb at esélye, hogy téged észrevesnek. Ha nem akarsz a külsődön változtatni add lejjebb az igényeidet. Amúgy mióta próbálkozol?
2021. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

#1 mert attól az arcom nem fog vàltozni. Meg unalmas már....

Nem vagyok 120kg zsíros alkoholista büdös .

Egyszerűen olyan az arcom a genetikám hogy ezek az dolgok nem segitenek

2021. máj. 6. 09:28
 7/44 A kérdező kommentje:

#2 nagyon nem hiszem el amit írsz. Hogy nem csapnak le rád.

Melyik településen élsz ?

2021. máj. 6. 09:30
 8/44 anonim ***** válasza:
97%

Akkor sok szerencsét tesó 😁🤝hajlandóság sosincs az emberekben csak várják a sült galambot😂

pacsi🖐️

2021. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
96%

Ne aggódj 2es

A kérdező majd most mint a legyet reptében úgy csap le rád 😂😂😂😂😂

2021. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
#4 vedd ezt bóknak hogy olyan jó formában vagy hogy a fiatalok is kivànatosnak tartanak .
2021. máj. 6. 09:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!