Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 - 30-as korosztaly ki hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 - 30-as korosztaly ki hol próbálkozik ismerkedni?

Figyelt kérdés
Munkahely, hobbi, net,?
2021. máj. 6. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Célzottan sehol. Amúgy net, ismerősi kör.
2021. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Spontán és élőben. Emberek között jártam és nyitott, barátságos voltam. A három exem tág ismerősi körön belül ismertem meg, a férjemmel tök véletlenül találkoztunk. Sose kerestem és ha esetleg valamikor újra szingli leszek (nincs tervben de ki tudja, az élet hozhat bármit), akkor se fogom keresni. Ha jön, tök jó, ha nem jön, az is tök jó.
2021. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

kozepiskolaknal

30F

2021. máj. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
30 as vagyok, egyelőre neten kívül nincs is más lehetőség
2021. máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
net
2021. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de aki kinéz valahogy(legalább hozza az átlagot), azt a munkahelyén, utcán vagy akárhol csillogó szemek övezik, onnan meg már csak egy lépés! De simán vannak ismerősök ismerősei akiknek megtetszel vagy régi kavarások ha egyáltalán volt valaha életed(a normálisaknak volt).
2021. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6- aha nem :D Mondjuk nekem nincs annyi ismerősöm se + vidékiként vagyok pesten szóval a régi ismerősök az nekem eleve kiesett :D
2021. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!