Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok az emberek akik mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek akik mindent megtesznek azért, hogy még csak véletlenül se találjanak társat, ha pedig lenne is valaki, mindent megtesznek, hogy megszabaduljanak tőle, miért sírnak, hogy egyedül vannak és nem megy a társkeresés?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert sírni és sajnálni magad a világ legkönnyebb dolga, minden lusta dögnek kiválóan megy, szembenézni magaddal és dolgozni magadon viszont kemény meló.
2021. máj. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Ahogy az első válaszoló írta! Pontosan úgy van!
2021. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is egyet értek az első válaszolóval...
2021. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki így tesz, annak nyilván pszichológiai problémája van. Pl. gyerekkorában érte valami trauma, a szülei nem szerették/bántották, ezért nehezére esik egészségesen kötődni az emberekhez, normális kapcsoltot kialakítani, fenntartani. Tehát hiába akar kapcsolatot, társat, szeretetet, nem tudatosan folyton szabotálja saját magát.

Persze az önsajnáltatás sosem megoldás, mindenkinek magát kell megváltoztatnia (ha máshogy nem, terápia segítségével), de nem kell lenézni az ilyen embereket, mert ez egy szörnyű állapot.

2021. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem tudatosan végzik az önszabotázst, mégha kívülről ez úgy is látszik. Lehet, hogy személyiségzavarosak is, ilyenkor már nem hat a logika.
2021. máj. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Én pl. mindenkit idiótának tartok, még normális emberrel nem találkoztam. De soha nem panaszkodom, hogy egyedül vagyok.
2021. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!