Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, ha lenne olyan tabletta ami megszüntetné (nem örökké, csak amíg szeded) a párkeresés és a nők iránti vágyat?

Figyelt kérdés
Nyugodtan élhetnétek a saját életeteket vidáman, jobban tudnátok a valódi célokra koncentrálni és nem a tehetetlenségért vagy esetleges hibákért emésztenétek magatokat nap mint nap.

2021. máj. 4. 14:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%

Hagyjuk már ezt a finomkodó "INCEL" kifejezést!


Csórók. Azért nincs nőjük. Vagy te láttál már pénzes incelt?

2021. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

1


Elliot Rodger nem volt csóró, de még csúnya sem hogy a kérdésedre válaszóljak..de a valóságban "incelt" se ismerek. De ettől még nem zárom ki a létezésüket, csak kevesen vannak..

2021. máj. 4. 14:52
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

2.-nak.


De az egy elmebeteg volt. Az "INCEL" meg simán hülye, hiszen még prostizni is lusta.

2021. máj. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
69%
A problémát itt nem oldja meg a brómos tea. A nő hiány okozat és nem ok.
2021. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%

Az incelség kvintesszenciája a nők miatti nyavajgás.


Egy ilyen tabletta nem megoldaná a problémát, hanem elvenné tőlük az egyetlen identitás képző dolgot, ami miatt valakiknek érezhetik magukat. Mi maradna nekik?


Na ezért nem szedné be egyik sem.

2021. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
38%
TB-re kéne kiutaltani nekik nőt. Ez kikezelné mindet: [link]
2021. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

6: gondolod az segítene? Prosti most sem kell nekik.


Ők ugyanis valójában nem nőre vágynak, hanem arra, hogy az álom világukban éljenek. Ők is olyan szuper alfák akarnak lenni, akikért a legjobb nők rajonganak, sorban állnak náluk, és ők nagy kegyesen válogatnak.


Ezért van az, hogy az incelek 99%-a akkor sem tudja elhagyni az incel attitüdöt, ha megjelenik egy nő. Mert akkor nem kell neki, mert nem elég jó (van haverom, aki 40+, talán sosem volt nője, de amikor a kis szomszéd lány típus csinos, de nem bombázó csaj fel akarta szedni, akkor kirúgta, hogy nem elég hozzá). Ha mégis valahogy lesz nője, akkor szakít gyorsan, mert nem kapcsolatra vágyik, hanem álom pasi akar lenni.

2021. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%

7.-nek.


Akkor miért nem sportol? Miért nem keres pénzt? Vagy legalább miért nem lesz ismert bűnöző, nem tömeggyilkos, hanem mint a Viszkis? Vagy tanár, aki becsicskítja a sok sportoló sulis srácot, miközben a szertárban megrántja a kis végzős bikinimodell csajt az ötösért? Vagy legalább autó oktató, ott is kap puncit.

2021. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

8: erre a kérdésre nem tudom a választ.


Amikor szétmentem az exemmel, akkor majd 2 évig nem volt kapcsolatom.


De nem nyafogtam, hanem sportoltam, fókuszáltam a karrierre, utaztam, hobbikat találtam, eljártam színházba, kimozdultam, emberek között voltam, a családommal töltöttem időt.


A haverjaim egy részének nem 1-2 éve nincs nője, hanem akár 10+ éve. Mindig mondom nekik, hogy kezdjenek már el élni, hagyják ezt a búvab@ttságot.


Mindig az a válasz, hogy: "majd elmegyek én is moziba, ha lesz kivel", "majd edzek ha lesz kiért".


Volt aki belevágott, aztán pár hónap után nem lett nője, fel is adta.


Azt egyik sem érti meg, hogy az, hogy jó életet élsz egyedül nem eredményezi, hogy lesz csajod. Viszont az egyedüllét is jobban elviselhető, ha közben éled az életed, és nem pár hasonszőrűvel siránkozol, hogy a piszok alfák elviszik az összes nőt, és nektek nem jut, de amúgy MNK az összes.

2021. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"Na ezért nem szedné be egyik sem"



En beszednem, irtam is tegnap egy masik kerdesnel, de a korzeti orvos Szputnyikkal kinalgat e helyett....



36F incel

2021. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!