Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolnak a lányok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnak a lányok egy olyan fiúról akinek nem volt barátnője még 24 évesen sem?

Figyelt kérdés

Őszintén!

Mások is vannak ebben a helyzetben? Vagy esetleg volt kapcsolatuk, de nagyon rövid ideig?

Sokan piszkálnak emiatt, a családban is hogy már öreg vagyok ahoz hogy nem volt kapcsolatom.


2021. máj. 7. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

De most komolyan

Ezt minek kell minden nap megkérdezni?

Csak ma volt már egy 27 még 23 éves akinek sosem volt semmi blabla

Miért???

Agyamra megy ez a sok agyhalott

2021. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Azt amit egy 23 évesről is.


Leginkább az emberek magukkal vannak el foglalva,nagyon nem is foglalkoznak egy idegen emberrel.


Kitartás.

2021. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Amit az ezt megelőző 5 tucat ilyen gyökér kérdésednél. Azt, hogy egy lúzer.
2021. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon elegem van, hogy napi szinten 10000x teszitek fel ezt a kérdést.

MIÉRT?


Ezt ugyanaz az egy lelkinyomorék írogatja ki folyamatosan?

2021. máj. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 34 évesen sem. A te korodban mondjuk ennyire azért nem aggódtam még ezen. Most már kezdek eléggé.
2021. máj. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!