Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél hogyan szakítod meg a levelezést, ha rájössz, hogy mégsem érdekel a másik?

Figyelt kérdés

Nincs meg az összhang, egyre kevésbé érdekes a beszélgetés, elkezded úgy érezni, hogy bár az elején vonzónak tűnt, így picit többet látva belőle mégsem akarod megismerni ezt az embert. Mit írsz neki? Az őszinte közlés ugye az lenne, hogy "elvesztettem irántad az érdeklődésemet, ne levelezzünk tovább". Vagy: "rájöttem, hogy mégsem érdekelsz, fejezzük be a beszélgetést".


De ez így ugye elég brutálisan hangzik, szó nélkül eltűnni meg mégsem akar az ember. Mit javasoltok?



2021. máj. 10. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
megírom ;)
2021. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnéd folytatni a beszélgetést. Sajnálod. De nem egymást keresitek.
2021. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Így, ahogy mondod. "Bocsáss meg Jóska, de nincs kedvem folytatni a beszélgetést, minden jót."

Bam. Nem vonul terápiára tőle, nyugi.

2021. máj. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva még lehet örülnék is neki. Pont beszélgetek egy pasassal, akinél pont ugyan ezt érzem, megspórolna nekem egy lépést, ha “offolna”.
2021. máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Küldök képet 😂
2021. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
2 farok fotó elég lesz. Ha nő vagy. Mással kezd komolyra fordulni.... Nem akarok egyszerre több farkat melegen tartani.
2021. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, nem egykönnyen oltok le egy nőt, aki lelkesen egyre hosszabb leveleket írogat nekem. De hát ez van...
2021. máj. 10. 22:52
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
2 farok fotó akkor is elég ha nő vagy. Ugye nem baj ha transzvercica vagyok?
2021. máj. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
meg kell neki írni mi a gond, legalább tanuljon belőle. Nekem legutóbbi ilyen az volt, hogy a pasi folyamatosan tolta a gúnyos humort, ami nekem nagyon nem pálya és találkozó előtt megírtam neki, hogy bocs de ne raboljuk egymás idejét, ez a gondom....
2021. máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%

Azt kell írni, hogy figyelj, nem akarok tőled semmit, de barátok azért még maradhatunk, de ennél több kilátást nem tudok elképzelni. Ne haragudj!


Legalábbis ennél finomabb kapcsolat megszakítást nem tudok tanácsolni.

2021. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!