Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes ismerkedésnél hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedésnél hogyan szakítod meg a levelezést, ha rájössz, hogy mégsem érdekel a másik?

Figyelt kérdés

Nincs meg az összhang, egyre kevésbé érdekes a beszélgetés, elkezded úgy érezni, hogy bár az elején vonzónak tűnt, így picit többet látva belőle mégsem akarod megismerni ezt az embert. Mit írsz neki? Az őszinte közlés ugye az lenne, hogy "elvesztettem irántad az érdeklődésemet, ne levelezzünk tovább". Vagy: "rájöttem, hogy mégsem érdekelsz, fejezzük be a beszélgetést".


De ez így ugye elég brutálisan hangzik, szó nélkül eltűnni meg mégsem akar az ember. Mit javasoltok?



2021. máj. 10. 22:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9-es, az nagyon fasza lenne. Megírnám neki, az a gondom, hogy nem talállak elég intelligensnek. Mire lenne ez jó? Én csakis akkor mondok bármi sértőt egy embernek, ha egyértelműen rászolgált.
2021. máj. 10. 23:00
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
9 sokszor az a gond, hogy nincs gond. Perfetto, de úgy érzi az ember hogy mégsem.
2021. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
36%

Férfi vagyok, az elmúlt egy hónapban egy több tucat lánnyal beszélgettem. Eddig soha nem mondta meg senki őszintén, hogy nem elvesztette irántam az érdeklődését, csak lelépett.

Tehát most én is szarok bele, és még randi után is eltűnök szó nélkül, ha nem látok lehetőséget a másikban.

2021. máj. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Ha chatelgettek és abbamarad természetesen a beszélgetés, akkor nem folytatod. Például nekem sokszor előfordul, hogy kviesézünk egy témát és nincs új, vége szakad. Utána meg vége szakad és ha egyikünk sem tesz energiát a beszélgetés felélesztésébe más témával, kérdéssel akkor úgy is maradna. Kereshetnél egy ilyen helyzetet, hogy úgymond tied az utolsó szó. Ha tényleg parkolópályás vagy, leláttamozza, nem válaszol és nem tesz bele energiát. így természetes módon abbamarad


a másik dolog, hogy megírod neki, hogy örülöd hogy megismerted de úgy tűnik, másik irányba megy az utatok stb

2021. máj. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia Xy

Nem szeretném folytatni az ismerkedest. Szerintem nem egymast keressük. Tovabbi sok sikert kivánok a további kereséshez.


Ha meg első levél:

Szia XY

Köszönöm a megkeresest, de szerintem nem téged kereslek.


Igyekszem nem megbantani, es beleírni, hogy "mert nincs autod" / "nem tetszel kulsore" / "nem megfelelo az egzisztenciád" - Stb.


Altalaban ezek a leggyakoribb okok....de nem irom bele, csak udvariasan elutasitom.

2021. máj. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha már jó ideje beszélgettek, netán randi is volt, akkor megírod, hogy: "Úgy érzem, nem egymást keressük. További szerencsés párkeresést kívánok! Szia" Ha meg az elején vagytok és kifulladt a téma/nincs folytatás, akkor semmit nem kell írni. Nem hinném, hogy ebbe bárki belehalt volna, hogy így "tűntem el".
2021. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!