Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Letiltott, feloldott, aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letiltott, feloldott, aztán bejelöltem és visszajelölt.. Ez mit jelenthet? Vajon kíváncsi rám? Nem venné tolakodásnak ha írnék neki? Megalázó lenne?

Figyelt kérdés

Hosszú sztori

Lényegében szerelmet vallottam neki, visszautasított. Aztán valahogy megbántottam, bár nem állt szándékomban, igazából semmi rosszat nem tettem, csak félreértett, emiatt letiltott, aztán feloldotta a tiltást, én bejelöltem, vissza is jelölt.

Több mint egy év telt el és én még mindig szeretem. Nekem az is megfelelne ha csak a barátságát kapnám vissza, de nem merek ráírni



2021. máj. 11. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt max szamár lehetsz a ló helyett. Te is tudod, hogy úgyse lenne elég neked barátként, ne kínozd magad.
2021. máj. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Kb 15 évesek csinálnak ilyet, vagy kb annyi aggyal rendelkezők.


Éretlenek vagytok mindketten, szóval Boldogság vaan! Mert pont összeilletek :D

2021. máj. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1

Nem azért utasított vissza mert nem jövök be neki, hanem azért mert az elvei nem engedték volna hogy velem legyen

Nekem már az is elég lenne ha csak tisztáznánk a helyzetet. Nem szeretem ha haragszanak rám, főleg ha a semmiért. Jobban fáj hogy nem beszélünk mintha barátok lennénk


#2

Köszönöm a hasznos kommented😂

2021. máj. 11. 15:48
 4/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen kedveském.

De komolyan egy a lényeg! Hogy egymáshoz valók vagytok, így reméljük visszataláltok egymáshoz.

2021. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen elvek nem engedtek?
2021. máj. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem beszélt csúnyán, mert már rangja nem engedte meg.
2021. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5

Exem haverja

Ő meg túl jó ember ahhoz hogy velem kezdjen. Persze nem is szeretném ha nem lenne az.

Aztán lehet hogy be sem jövök neki.. de ezt már sosem tudom meg

Mindenesetre elég rossz hogy nem tudom elfelejteni, hiába próbálok nyitni mások felé egyszerűen nem megy, senki sem fog meg igazán, csak rá tudok gondolni


#6

Hogy micsoda?😂

2021. máj. 11. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindketten ugyanarra a pszichiátriára jártatok? :)
2021. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ez simán lehetett egy jó kifogás is. De ez a tiltalak-feloldalak játék gyerekes, komolyra ne számíts egy ilyentől, bármi is lenne.
2021. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Sajnállak. Ő nyilván semmit nem érez irántad. Akkor még lehet hogy volt valami baráti/haveri kötődés, de mostanra már az is elmúlt a részéről elhiheted. Én nem írnék neki a helyedben, inkább próbálj meg kiszeretni belőle végre. Bár ha ez kell ahhoz, hogy tovább lépj, akkor írj rá, de elég hamar meg fogod tudni hogy igazam volt. És az pedig marhaság, hogy elég lenne barátként..
2021. máj. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!