Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon szerintetek is túl jó a pasi/férfi felhozatal és túl gyenge a lány/nő felhozatal?

Figyelt kérdés

Ezért van az, hogy még a 10/3-as külsejű csajok is bőven 10/8-as pasikra hajtanak. És az a durva, hogy találnak is. Nem ismerek olyan lányt aki ne találna a szintjénél sokkal jobb pasit.


Ez tipikus magyar jelenség? Én dolgoztam egy évet kint, Ausztriában viszont fordítva van, a pasik csúnyák, a nők szebbek. Már megházasodott osztrák párt is sikerek ahol a pasi sokkal gyengébb külsőre mint a csaj.



2021. máj. 12. 15:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2021. máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
15%

9.


Illetve ehhez elég sok pénz is szükségeltetik. Mielőtt röppenne a fika, gondold végig. Semmilyen szolgáltatás nincs ilyen, ahhoz pedig, hogy ezeken a fiktív "szinteken" előrébb kerülj ahhoz szükség lesz néhányra - vagy éppen többre is. Fogászat, rendes fodrászat, kondibérlet, "jobb ruhák", manikűr (férfiaknak is, igen), nagyon jó minőségű ételek és még mi minden amire nem is gondolok most - akár milliós tétel is lehet összeadva, úgy hogy kihasználsz minden "spórolós" stratégiát.

2021. máj. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

Női szemmel nézve a társkeresőt lapozgatva, szerintem a lányok/nők mutatósabbak, mint a férfiak. (nem vagyok bi, kollégám társkeresőjén nézelődtem).

Az már más téma, hogy a 80% a tucat kategória szerintem, de külsőre szépek. Míg igényes férfit meg alig lehet találni..

2021. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

#12

Te miről beszélsz?


#9 vagyok


Amikor "összeszedem magam" az egyenlő azzal, hogy


1. Zuhany, hajmosás, borotválkozás, fogmosás. --> felfrissülés


2. Felveszek egy inget, fekete nadrággal, övvel és most már van egy órám is.


3. (és ez nagyon fontos!) KIHÚZOM MAGAM! Hasat be, mellet ki!

Ez nagyon fontos!


A harmadik nevetségesen hangzik, de iszonyatosan sokat dob egy férfi megjelenésén. Erre szokták mondani, hogy "jó kiállása van" ... csak nem tudják megfogalmazni, hogy nem úgy áll ott mint egy kupac szar, hanem úgy áll, mint akinek van gerince.


Ebből ami pénzbe kerül: Az ing, amit 2-3ezerért lehet venni és onnantól VAN. Nadrággal... ugyanez a helyzet. Övből elég ráadásul csak egy, szóval azzal is ez a helyzet. mondjuk akkor 10 ezer forint és évekig hordhatod ezeket a ruhákat. Sőt az évek alatt ugye többször is előfordul, hogy 10k-t ruhára költesz, azért az nem nagy kiadás, mert hosszútávon megmarad.

cipő még lehetne drágább ,de fekete nike sportcipőt hordok. 8 ezer forint kb másfél évente elhasználódik. De van egy értelmes "báli cipőm", amit jobb helyekre felhúzok az öltönnyel.


Fodrász? Minek? Sose jártam fodrászhoz. Anyám vágja a hajamat 25 éve. Kéthavonta az se baj, ha beugrom hozzá beszélgetni. Ügyesen vág hajat, nem kell ehhez fodrász...


Kondibérlet? Ha 10/9-es akarnék lenni, akkor edzenék otthon. A csajom is otthon edz VAGY fut odakint. De nem kell kondibérlet könyörgöm.


manikűr? Magadnak nem tudod levágni a körmöd? Azért nehogy leessen az aranygyűrű a kezünkről.


Jó minőségű étel... az a jó minőségű, amit magadnak készítesz el. És sokkal olcsóbb is. 1500 forintból olyan levest lehet készíteni, hogy 3 napig lehet enni, mert megmarad. De ezt már nem számolnám oda, hogy jól kinézés... Az hogy eszik az ember az ne legyen már ehhez számolva. Akkor is eszel, ha szarul nézel ki.


Szóval röppent a fika, ahogy írtad... vagy inkább csak ellenérvelek.


Azt gondolom, hogy nem kell 5 csillagos szálloda minden szir-szar szolgáltatását kihasználni, hogy jól nézz ki. Kevés apró trükk és meg lehet csinálni. Amúgy úgy szoktam kinézni mint egy csöves, de a barátnőmért azért összeszedem magam, hogy ne legyek már teljesen lecsúszott... ő iszonyatosan gyönyörű, akkor nézzek már ki valahogy, ha már nekem ilyen jó az élet... Legyen már neki is jó az élet. Azt akarom, hogy jó legyen neki, ezért megteszem azt az apró szívességet, hogy megborotválkozom, inget húzok (és órát) és kihúzom magam.


Ja az órát kihagytam a költségvetésből, mert azt karácsonyra kértem, és a nővéremtől kaptam egyet. Teljesen jó és megfelel. (amúgy nekik is nulla forint volt, mert ők is ajándékba kapták :D )

2021. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
#12 máris megkaptátok a választ miért drága egy szép asszony fenntartási költsége. :D
2021. máj. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
52%

15.


"fenntartási költsége" - kicsit sem bunkó megfogalmazás.


14.


Ja, hogy csak ennyi? Jó neked! Mondjuk akkor te valószínűleg alapból jól néztél ki, ha csak ennyi elég. Nekem csak fogászaton maradt eddig 200 ezer Forintom (igaz 10 hónap alatt) és még mindig nincs kész, fodrászat havi 2000, mert gyorsan nő és sűrű is, manikűröshöz még nem jutottam el, pedig kellene, mert nagyon rondák a körmeim - irigylem azokat a férfiakat akiknek alapból szép - a vállat ki szabály nálam is megvan, igaz ettől csak még nagyobbnak tűnök, mint amúgy. Bár a magasságom és a széles vállaim miatt sikeresen adom el kamu-erősségnek a valóságos túlsúlyosság helyett.


Ruháknál ez így sajnos nem teljesen igaz, hogy csak megveszed és van, hanem relatíve sokszor kell cserélni, mert elszakadt, elnyűvődött az anyag, kinyúlt, kifakult vagy éppen kilyukadt. Cipőnél a legrosszabb, bár ott letudom éves szinten az egyszeri "nagyobb összeget" aztán egy évig jó lesz a munkavédelmi boltban kapott bőrcipő ami legalább nagyjából elegánsnak hat és nem esik szép két hónap alatt, mint a "valóban elegáns" cipők mindegyike.


A kondibérletek pedig elég magasak, bár ezt fizettem amíg tudtam. Aztán már nem tudtam, mert nem volt rá pénzem.


A többi dolog tényleg "filléres költség" ezekhez képest, csak összeadva lesz sok - meg ezeket gyakran kell venni, van úgy hogy havonta többször is.

2021. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, egyetlen megoldás létezik számodra: legyél b*zi.


Köszönöm a nők nevében!

2021. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
71%

#16.


Viszont a fogászat meg olyan, hogy ha egyszer megvan, akkor az elvileg egy életre szól.

A nővérem fogát egyszer félév alatt rendbe hozták kb félmillióért... kb mikor 30 éves volt. Most negyven éves és ugyanolyan a foga. Tehát azt nem kell rendszeresen kiadni. De nem azaz alap, hogy mindenkinek kötelező a fogát helyre rakni. Azért az inkább ritka.


Ha meg gyorsan nő a hajad és sűrű, akkor az pont, hogy egészségesnek minősül, amire buknak a nők általában. De egyik haverom megunta, hogy 12 éves kora óta hosszú haja van, ezért most 2 éve kopaszra borotválta magát és 10 naponta leborotválja a fejét és kopasz. Nem kell neki se fodrász. És így is jól néz ki haj nélkül... csak fázik a feje :D


no mindegy. én a fodrásszal nem értek egyet.


Manikűrös nem tudom, hogy mit segít a csúnya körmökön. Ha Te nem tudod megcsinálni otthon, amit a manikűrös.


Végülis előfordulhat, hogy alapból jól nézek ki... nem tudom.

De itt az IGÉNYESSÉGről volt szó. És én magamra ismertem. Én igénytelen vagyok. Igénytelenül nézek ki. Most is kinyúlt pólóban, gusztustalan bajuszban ülök a gép előtt a pörkölt szaftos melegítőmben, zsíros hajjal. De ha a barátnőm itt lenne, akkor megborotválkoznék és hajatmosnék. Ha pedig elmennénk a városba, akkor értelmes ruhát húznék magamra. Ennyi igényesség azért van bennem. És ezt FŐLEG érte teszem meg. Magamtól nem borotválkoznék. Csak tudom, hogy ő szereti.


Részemről pénzt nem költök arra, hogy "jól nézzek ki".

Ha Sampont, borotvát, víz számlát, fogkefét, ruhát, fogkrémet, borotvahabot nem számoljuk :)

2021. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Magyarországon a férfiak rettenetesen túlértejelik magukat. V.szinuleg te is...
2021. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%

a kerdezo egy szerencsetlen imcel nyomorek, gyanithatoan 2/10-es vagy azalatti (ha mar pontozgatunk..), aki 8/10-es es annal jobb csajokra izgul, akik nyilvan - jogosan - emberszamba se veszik, ezert inkabb kiir ide valami fiktiv ostoba kerdest.


a valosag pont inkabb az, hogy a nok atlagban sokkal szebbek es igenyesebbek, mint a ferfiak. kb az osszes baratnomnek nala sokkal rosszabb kategoriaju pasija van, persze nincs ezzel baj, mert nem csak a kulso szamit.

egy-ket kiveteltol eltekintve en is mindig nalam rosszabb pasikkal randizgattam. es mikor mondjuk megneztem a regi csajaikat vagy miutan szakitottunk, az ujat, leesett az allam, nemelyik ugy nezett ki, mint valami modell. egytol egyik szep, igenyes, csinos lanyok es ebben abszolut semmi erdekem nincs, hogy dicsergessem oket.

aztan itt van pl. a tesom is, magas, de arcra nem egy szepseg, almoszep baratnoje van. unokatesom egy nagyon szep lany, modellkedett is, a pasija pocakos, kopaszodo, tokas.

es meg sorolhanam. tehat osszessegben: a kerdesed fa szsag es te meg nyomi vagy.

2021. máj. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!