Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon szerintetek is túl jó a pasi/férfi felhozatal és túl gyenge a lány/nő felhozatal?

Figyelt kérdés

Ezért van az, hogy még a 10/3-as külsejű csajok is bőven 10/8-as pasikra hajtanak. És az a durva, hogy találnak is. Nem ismerek olyan lányt aki ne találna a szintjénél sokkal jobb pasit.


Ez tipikus magyar jelenség? Én dolgoztam egy évet kint, Ausztriában viszont fordítva van, a pasik csúnyák, a nők szebbek. Már megházasodott osztrák párt is sikerek ahol a pasi sokkal gyengébb külsőre mint a csaj.



2021. máj. 12. 15:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%
14es nagyon jól leírta mi az elvárás egy átlag nőnek egy férfi felé. Edri te meg ne számold már nőzéshez szánt költségnek, hogy cipőt veszel meg fogorvoshoz mész... ezek alap dolgok, magadért mész a fogászatra nem a nők miatt. Elmész egy turiba és a fast fashionos gagyi drága cuccok helyett fillérekért lehet beszerezni tök jó minőségű rucikat. Feltéve, ha rászánod a kutatásra az időt meg az energiát. Normális nők nem az armaniguccira buknak, mert ők se hordanak ilyet. Amikor egy csajra ránézel az összkép számít: kedves mosoly, jó tartás, frissen mosott haj, kellemes illat. Ugyanez van a pasiknál is. Kondibérlet helyett lehet otthon edzeni, 1-2 havi bérlet árából már berendezel egy minikondit otthonra súlyokkal és kész. Itt a jó idő, lehet menni street workout parkokba, ami full ingyenes, ez se kifogás. A fodrász, manikűr szintén megoldható otthon, de ha nem akkor azt se nyomjuk már a "csajozáshoz kell" kalapba, mert nem mehetsz emberek közé, pl dolgozni karmokkal meg bozonttal amúgy sem. Egy dologra költsetek és vegyetek minőségit: parfüm. Lehet csak nekem ez a becsípődésem, de méterekről megérzem a pancsolt ratyi kínait és az életkedvem is elmegy. Ha nem fér bele inkább ne használjatok semmit, elég az arcszesz is.
2021. máj. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
29%

#14 vagyok.


kb 19-20 éves korom óta nem használok se dezodort se parfümöt... pedig az néha valóban nem ártana.


De annyira igénytelen vagyok, hogy tusfürdőnek is sampont használok... (testem mosására)

Aztán elfogyott a sampon és egy ilyen sima kézi szappant szereztem. Nem tusfürdőt, ami a divatos :D És már értem, hogy miért mondják, hogy könnyen leesik a szappan a börtönben... hát bakker. egy zuhany alkalmával egyszer minimum elejtem. Rohadt vicces. Aztán hajolgatok mint a hülye :'D


De a hajamra sampont használok. De a lényeg, hogy parfümöt nem használok akkor se, ha "igényes" módban vagyok.

2021. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem "jó" hanem sok. Ha háromszor annyi a szingli férfi, mint a szingli nő, akkor jóhogy lehet válogatni! Nagyobb számú egyedből több lesz a "jobb".
2021. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%
Nincs olyan, hogy az egyik nem tagjai között több a jó, mint a másik nem tagjai között. Olyan van, hogy az aktuális trendnek megfelelően az egyik vagy másik nem tagjainak többsége túlértékeli saját magát és a saját neme tagjait, míg a másik nem tagjait pedig alulértékeli. De ettől még a két nem folyamatosan ugyanazon a szinten van.
2021. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%

Durva, hogy bárkihez odavágják páran, hogy incel, aztán elszidják a férfiakat...


Na, ezek alapján a válaszok alapján értelmi szint szerint nincs nagy különbség a 2 nem között.


"a valosag pont inkabb az, hogy a nok atlagban sokkal szebbek es igenyesebbek, mint a ferfiak. kb az osszes baratnomnek nala sokkal rosszabb kategoriaju pasija van, persze nincs ezzel baj, mert nem csak a kulso szamit."

Ez egyébként annyira szép kamu volt... :D

2021. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem pont fordítva van.
2021. máj. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként őszintén szólva egyik sem túl nagy durranás. Rengeteg srác hiszi menőnek magát mert 2 hónapot járt edzőterembe életében, és rengeteg csúnyácska lány hiszi magát szépnek kizárólag amiatt, mert vékony.
2021. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányok is tetszenek, szóval mindkét oldalt nézem és szerintem sokkal több szép lány van, mint jóképű fiú.
2021. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
70%

Most már mindenki tudja, hogy a kérdező buzzancs, mert a férfiakra van ráizgulva.


Elég durva öngól volt :D

2021. máj. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!