Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon szerintetek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon szerintetek is túl jó a pasi/férfi felhozatal és túl gyenge a lány/nő felhozatal?

Figyelt kérdés

Ezért van az, hogy még a 10/3-as külsejű csajok is bőven 10/8-as pasikra hajtanak. És az a durva, hogy találnak is. Nem ismerek olyan lányt aki ne találna a szintjénél sokkal jobb pasit.


Ez tipikus magyar jelenség? Én dolgoztam egy évet kint, Ausztriában viszont fordítva van, a pasik csúnyák, a nők szebbek. Már megházasodott osztrák párt is sikerek ahol a pasi sokkal gyengébb külsőre mint a csaj.



2021. máj. 12. 15:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt is van mindenféle páry de nagy általánosságban az összeillő, átlagos párok vannak együtt.
2021. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Jesszusom szerintem a magyar pasik nagyrésze nagyon nyomi. Sokkal több szép csajt látok, mint jó pasit.
2021. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

A barátom pont hogy azt mondta osztrákba nem látott még szép nőt. XD

De ez mindenkinek egyéni vélemény. Egyébként én úgy látom, jogy a párok tagjai egyformán szépek. Kb. Azonos szinten vannak, ha így jobban tetszik.

De láttam már példát arra is, hogy a férfi sokkal helyesebb volt meg a fordítottjára is.

2021. máj. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%

Mindkét nemből pont ugyanannyi jó és rossz van.

(Mondjuk, ez a gyk. Itt azt kell írni a zöldért, hogy a nők jobbak.)

2021. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%
Hahahaha jó vicc :D
2021. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg te azt látod amit látni akarsz.


De hogy a kérdésre is válaszoljak, a magyar pasik elég igenytelenek, nem tudnak normálisan öltözködni stb.

Nem mondom, nők között is vannak ilyenek. De még mindig több az igényes, szép nő mint a jó pasi.

2021. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
87%

2-es ez teljesen igaz!

A magyar pasik nagyon nem néznek ki jól, ezt külföldi haverjaim is mondták (férfiak és nők), hogy a magyar lányok nincsenek valami szerencsés helyzetben. 😂

Aki szerencsés az tud választani máshonnan is. 😅

2021. máj. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem Magyarorszagon tobb a csinos, magara ado no, mint az igenyes pasi. Genetikai adottsagok tekinteteben nem gondolnam, hogy akkora kulonbseg lenne.
2021. máj. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
71%

Én szarul nézek ki, bénán öltözködök, de a barátnőm gyönyörű és csinosan öltözködik.

szóval én 10/4 , ő meg 10/9 . De ha vele vagyok, akkor összekapom magam és felöltözök értelmesen, hogy kinézzek már valahogy mellette. Igényes legyek, ha már ilyen jó csajom van. Akkor ki tudok hozni magamból egy 10/8-at. És szinte mindenki ki tudna hozni magából egy 10/7-et, ha akarna. Csak nem akar. Vagy nem tudja, hogy hogyan kell.

2021. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
Férfiként imádom a magyar nőket.
2021. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!