Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itteni férfiak miért írnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itteni férfiak miért írnak privátot random nőknek bármelyik témakörben, mikor van egy kifejezetten ismerkedésnek fenntartott topic?

Figyelt kérdés
2021. máj. 12. 19:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudják kezelni a számítót.
2021. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Fene se tudja, nekem más témába írt anno egy csaj azt összejöttünk, nyilvánvalóan ha hasonló az érdeklődés akkor van kiindulópont, minthogy, cső valaki dugni?
2021. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Mert addig próbálkoznak mig nem találják meg amit keresnek. Ellenben a nőkkel akik csak a sült galamb chadet várják aztán ha megjelenik gyorsan elszaladnak. Ha a nők is irkálnának hirtelen rájönnének h bakker a sok idiótán kívül mennyi érdekes/értelmes férfi van. Bizony. A nők közt is brutális az életképtelenség ezért kell sokat keresni a normálisat.
2021. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ugyanazért, amiért nők is csinálnak ilyet: Próbálkoznak, ahol lehet.
2021. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A privát arra van, hogy beszélgetni tudj emberekkel, akiket valamiért érdekesnek találsz.

Az ismerkedés kategória ismerkedésre, mikor az a célod, hogy barátokat, vagy partnert találj.

Szerintem van különbség.

2021. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Mivel itt az ismerkedés témába van vagy 5-10 állandó troll így esélytelen lenne.
2021. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Vannak akik folyton próbálkoznak, elég ha valaki olyan hozzászólást ír. Szex kategóriában elég ha az ember kicsit hozzáértőbben szól hozzá, máris jön a pü, nem is gondolják, hogy azt esetleg egy pasi írhatta. 🤣
2021. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem az a baj, ha valaki ismerkedni akar. De nekem pl olyan kommentekre írnak, amiből egyáltalán nem derül ki, milyen vagyok, mi az érdeklődési köröm, gondolkodásmódom, stb. Így ezekre nem is válaszolok, mert az alapján, hogy 26/N,ne legyek már látatlanban szimpatikus... :D ez elég elkeseredett dolognak tűnik, ami árulkodó. Inkább bele sem megyek, amúgy sem ismerkedni vagyok itt, csak olvasgatni, netán válaszolni, ha úgy van.
2021. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én a "melyik volt a leggázabb randid?" kérdés alá írtam két sztorit. Egy pali rámírt, volt a történetekkel kapcsolatban kérdése, majd a következő üzenet: és mesélj magadról, milyen vagy, merre laksz? Én meg így néztem, hogy na ilyen nincs :D (megjegyzem a sztorikból rólam gyakorlatilag semmi nem derült ki, csak az hogy az évek során összesodort az élet azzal a két viselkedni nem tudó prolival, de nagyon szimpatikus voltam neki:D)
2021. máj. 12. 20:39
 10/22 anonim ***** válasza:
41%

"majd a következő üzenet: és mesélj magadról, milyen vagy, merre laksz?"


"rólam gyakorlatilag semmi nem derült ki"


Gondolom az eszedbe sem jutott h pont ezért kérdez rólad.

2021. máj. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!