Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nők közül miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők közül miért nem lehet megismerkedni olyan emberrel, aki reális keretek közé szabja az igényeit és körülményes folyamatok nélkül beindítható vele egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hónapokon keresztüli ismerkedés, meg a szexualitás szabotálása nem jó.

Én is már arra vágynék, hogy legyen egy nő , akit szerethetek és külsőleg, belsőleg odáig vagyok érte.



#emberek, társkeresési problémák
2021. máj. 13. 22:06
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb még azt írtad, hogy az anyagi része nem probléma.
2021. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező , #21es voltam. Miért nem adsz erre magyarázatot?


Illetve az utolsó kommented.

Helyes férfi már nem férfi pénz nélkül . Eddig elvileg 100 ezret is tudnál adni havonta a csajodnak, most meg már nincs pénzed.

Most akkor van pénzed vagy nincs ?

2021. máj. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Van pénzem, de annyi, amennyit írtam.


Most az, hogy nekem megvan a mai világról a véleményem, az egy dolog. Azért mert én leírom, hogy nem férfi a férfi pénz nélkül, az nem azt jelenti, hogy nincs pénzem, amit a nőre tudnék fordítani.

2021. máj. 13. 23:28
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Akor azt válaszold meg, hogy miért nem jössz össze azokkal, akik helyes férfiank tartanak!
2021. máj. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Miert mi a velemenyed a mai vilagrol?
2021. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Mert vagy foglaltak vagy épp ismerkednek (mással) vagy épp most heverik ki az előző kapcsolatukat és inkább az életükre fókuszálnak.
2021. máj. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:

34: tudnék mesélni dolgokat. Ez hosszú. Aki szexelni akart velem, az nekem nem kellett. Megvan az oka, hogy miért. Párja volt, görbe hátú stb.

vagy éppen férje volt valamelyiknek. Vagy éppen olyan életszakaszomban voltam, hogy nem foglalkoztam vele.


35: Hát bizonyos tekintetben nem sok jó.

2021. máj. 13. 23:38
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
Mert már minden dunaújvárosi csaj tudja, hogy hetente írod ki a hülye kérdéseidet, és messziről kerülik a biztonságiőröket, azért nincs csajod, bombanős.
2021. máj. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, hiaba ir itt barki barmit, a kommentjeid nagyobbik resze ugy kezdodik, hogy "nem". Persze nem szo szerint mindig, de az uzenetuk ez.


Igy eleg sokara lesz baratnod. El tudom kepzelni, hogy a "velemenyed a mai vilagrol" is eleg erdekes lehet.

Ami nem baj, csak el kell fogadni, hogy igy nehezebb lesz hozzad hasonlo ertekrendu embert talalni, es a sok "nem" helyett, ha tenyleg akarsz talalkozni valakivel akkor folyton menni kell elore, es tenni erte.


Tudod,alkalmazkodas: ha olyan noket szemeltel ki, akiknek magasak az igenyeik, akkor nem nekik kell lentebb adni, hanem neked kell felnoni hozzajuk.


A boltban is, ha kaviart akarsz enni, akkor nem mesz oda az uzletvezetohoz, hogy marpedig miert nem adja a kaviart annyiert, mint a tescos virslit, ugye? Hanem vagy megveszed, es akkor abban a honapban mondjuk gyalog jarsz munkaba, vagy vallalsz masodallast, es abbol veszel kaviart, vagy lemondasz rola, mert ugy erzed, hogy a kaviar rovid tavu elvezete nem eri meg, hogy a pluszmunka miatt kevesebb idod legyen mondjuk a hobbijaidra.


Mind a harom jarhato ut, az viszont nem mukodik, amit te szeretnel: az uzletvezeto nem fogja csak neked alacsonyabb aron odaadni a portekat. Az pedig egyenesen nebetseges, hogy a kaviar magas araert az uzletvezetot hibaztatod.


Mindezeket nem cseszegetesnek, hanem gondolatebresztonek szantam. Kivanom, hogy ki tudd valasztani a szamodra megfelelo utat, es sikerrel vegig tudj rajta menni! Ha segitseg kell, akkor rengeteg konyvet tudsz ilyesmi temakrol olvasni, es terapiara is elmehetsz,ha ugy erzed egyedul elakadtal. Szurkolok!

2021. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ez újvárosi? Most már óvatosabban fogok járkálni.

Egyébként egy szép nőnek is lehetnek elvárásai. Mondjuk, hogy te is nézz ki jól, legyél sikeres, legyen oka felnézni rád. A kretén stílusod arra enged következtetni, hogy neked a 60 éves Marika néni lesz a szinted, ő még elnézi a hülyeségeidet, mert "friss hús" vagy. :D

2021. máj. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!