Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szép nők közül miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nők közül miért nem lehet megismerkedni olyan emberrel, aki reális keretek közé szabja az igényeit és körülményes folyamatok nélkül beindítható vele egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hónapokon keresztüli ismerkedés, meg a szexualitás szabotálása nem jó.

Én is már arra vágynék, hogy legyen egy nő , akit szerethetek és külsőleg, belsőleg odáig vagyok érte.



#emberek, társkeresési problémák
2021. máj. 13. 22:06
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy még mindig nem voltál képes leírni, hogy te mit tudsz nyújtani.

Nem szerencsétlen vagy a parkeresesben, csupán rossz helyen kapirgálsz, adj lejjebb az elvárásaidból

2021. máj. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
59%
Szép vagyok (legalábbis annak tartanak), tanult, és nekem mindössze annyi az elvárásom hogy jól nézzen ki az akivel össze akarok jönni, legyen értelmes, és tudjon minimum fél évet is várni a szexre. Cserébe semmi anyagi dolgot nem kérek, utálom is ha valaki költ rám. Nem hiszem hogy ez akkora elvárás lenne.
2021. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 A kérdező kommentje:

Elárulod, hogy miért kell fél évet várni MINIMUM a szexre?

Aki könnyebben fekszik és szép nő, az meg pénzéhes.

Te nem pénzéhes vagy, mások ezt problémásnak nevezik. De:

Egy hosszútávú, szerelemmel teli kapcsolatért lehet hogy képes lennék ennyit várni.

2021. máj. 14. 16:47
 44/45 A kérdező kommentje:
40: Óvatosabban járkálj. Neked meg nem Ronaldo lesz a szinted, hiába arra pályázol.
2021. máj. 14. 16:55
 45/45 anonim ***** válasza:
44, nem akarlak elkeseríteni, de már van párom. :D Szóval ezt benézted, öreg. :D
2021. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!