Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi a gondjuk a pasikkal a társkeresőkön (Tinder)?

Figyelt kérdés

Mindenki hangoztatja, mennyire ultragáz pasik vannak Tinderen és már tényleg nem értem miért mondják.


Én magamat átlagos srácnak tartom, 180 magas, sportos de nem izmos, átlagos arccal. Felsőfokú végzettségem van, vannak hobbijaim, ezeket próbálom hangsúlyozni a képeken is / leírásban.

Kipróbáltam ezt a photofeelert, 45 értékelésből lett 8as kinézeti pontom, a többi érték meg még magasabb (megbízhatóság, látszólagos intellektualitás) (Nem tudom mennyire hihető az oldal, jobb kiindulási alapom nincs). Tinderről volt már barátnőm, de nagyon kevés párom van, pedig elég sok lányt jobbra húzok (~50%), valamint randit is nehezen tudok leszervezni. Magamról azt gondolom, én lennék a lányoknak az az alternatíva, aki ha tényleg komolyat szeretnének akkor egy tuti pont egy átlagos kinézettel, jó jövőképpel és viszonylag színes élettel.


Megelégeltem és kíváncsiságból megnéztem, milyen pasikat dob fel a lányoknak a Tinder. Pár éve tettem már hasonló kísérletet, de akkor nem voltak ilyen "jó" (számomra talán rossz?) eredmények.


Konkrétan a pasik harmada modellnek is elmehetett volna. Oké, a csajoknál is rengeteg szép van, de férfi szemmel is nagyon sok (több mint 30%), valószínűleg a nők számára is vonzó pasi van. Legtöbbjük ápolt, igényes megjelenésű a kepeken. Arról nem is beszélve, hogy iszonyatosan sokszínűek. Volt válogatott sportolótól kezdve, menő szakácson át, diplomás, 200 ember előtt előadó srác is. Meglepően majdnem mindenkinek volt leírása, a képek is beszédesek voltak. Rengeteg pasinak olyan hobbija volt, hogy csak pislogtam. Egyik repül, másik vadvízi evez, harmadik vitorlázik. Lányok ehhez képest a kanyarban sem szoktak lenni (travel, smink, food - eszik, kondi, aki fut már különleges) Full egzotikus helyeken készült képekkel nyomják a srácok, nem a nagyszobában készült selfie a legtöbb. Elhízott pasi alig volt pl, durván sportos annál több.


Szummázva ami nekem lejött ebből a tesztből, és ténylegesen nem értek, hogy a nők ezzel a felhozatallal miért nem elégedettek. Rendkívül sokszínű, és kimondottan jó pasik is vannak fent (akikkel szemben tényleg nehéz labdába rúgni). Miért nem tudnak itt találni maguknak valakit? A pasik lassan a Tindert maximális szinten kihasználják.


Ha ezek az ultra jó srácok szexkapcsolatra mennek csak (ez persze megeshet), akkor idővel hogyan nem gondolják át a lányok a stratégiájukat a választásnál?



2021. máj. 14. 22:24
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
44%

Az élet tele van rejtéjekkel.

Talán 1x ez is bekerül a Rejtélyes igazságok közé.

2021. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

Én randiztam párat szeptembertől - januárig tinderről, badooról, facebookos ismerkedős "app"-ról is.. a tapasztaltaim a következők: volt, aki még a volt nője után sírt, a másik nem tudta, mit akar akart is meg nem is, nagyon határozatlanok, illetve volt egy olyan is, aki azt mondta, hogy úgy le se tud feküdni egy nővel, ha nem érez iránta valamit.. később azért hagyott ott, mert nem érzi, amit kellene. :D De mindegyik sunyizott én húztam ki belőlük, hogy mégsem akarják.. persze, én fosul éreztem magam, szeretem, ha kimondja valaki, amit gondol. Hagytak napokig, hetekig örlődni. Az őszinteség nagyon nem divat egyes embereknél.


Úgyhogy nem minden ám a külső.. nagyon nem! Hála az égnek, amikor már kb. kiábrándultam volna az egész ismerkedésből jött valaki, aki igazi férfi és határozott is.

2021. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem a tindert. :D de komolyan.Lett onnan 1 szexkapcsolatom egy brazil nagyon helyes sráccal.Randiztam 1el aki szintén helyes és értékes pasi volt és a 3.hoz hozzá mentem ő lett a férjem. Van egy pár szingli haverom.Teljesen ki vannak akadva ,hogy még csak párba se állnak senkivel ,de ha mégis,ráír a csaj pedig eltűnik...
2021. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
75%
És a pasik mit sirankoznak? A csajok harmada kifejezetten jól néz ki.
2021. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
61%
A csajok harmada a brazil szépfiúk farkán lovagol. A tinder egy étlap, ahol a lányok rendelnek. A pasik a felhozatalt képviselik. Egyébként mindenhol ez van.
2021. máj. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
54%

"Ha ezek az ultra jó srácok szexkapcsolatra mennek csak (ez persze megeshet), akkor idővel hogyan nem gondolják át a lányok a stratégiájukat a választásnál?"



Ezzel az a baj, hogy minden nő szent meggyőződése, hogy neki egy ilyen kaliberű pasi jár. Ezért sohasem fogják belátni, hogy a rossz döntésük következménye, hogy semmire sem jutnak társkeresés terén. Inkább a férfiakat szidják, mintha a férfiak döntő többségnek ahhoz bármi köze lenne, hogy a nők a szépfiúk után futnak.

2021. máj. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
59%
Eljutottunk oda, hogy egy abszolút felső kategóriás, legjobb 20% -ba tartozó fiú is a gyakorikerdesekre jön panaszkodni a Tinder miatt. Aki szerint nincs semmi probléma a mai világban, az nem tudom hol él.
2021. máj. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
52%
(A 8 -as pont a photofeeleren az nem átlagos kinézet, hanem felős 20)
2021. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
87%
Amikor én nőket tinderrel kapcsolatosan hallok nyígni férfiakról, nem a külsőről meg a hobbiról szoktam panaszkodni, hanem a viselkedésről. Pl. hogy csak szexet akar, már az ismerkedés alatt hazugságon fogta; kiderült, hogy asszonyka mellett keres mellékest, katasztrófa a helyesírása; csak arról képes mesélni, hogy a nők mekkora k...k és társai. És nemcsak a top10es külsejű alfák.
2021. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
87%

"Ezért sohasem fogják belátni, hogy a rossz döntésük következménye, hogy semmire sem jutnak társkeresés terén."


Döntöttek már el, hogy most sehova sem jutunk, vagy a "minden nőnek párja van" teória közül melyik igaz 🤣

2021. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!