Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnak azok akinek 23-24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak azok akinek 23-24 éves korukra több éves kapcsolatuk van?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok az a csajozós, megbízhatatlan típus, de még sem tudok olyan lányt taláni akivel hosszú távon együtt lehetnénk.
2021. máj. 15. 09:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek szétesett családokban nőnek fel, hiányoznak az apák főleg, az oktatásban is csak nők vannak... Nem tanulja meg sok ember, hogy viselkedik egy nő egy férfivel és fordítva. A régi minták mind megkérdőjeleződtek, de nincsen új minta, vagy épp túl sok is van, de nincsenek abszolút értékek. Az emberek így önmagukat sem találják, nemhogy egymást. Ha meg mégis, félnek kötődni, de még jobban félnek elveszíteni valami talán jobb lehetőséget meg egyedül maradni is. És van egy csomó elvárásunk, hogy fogadjanak el önmagunkért alanyi jogon, mint csecsemő korunkban tette anyánk, de lusták vagyunk és felháborodunk, hogy a másiknak is vannak elvárásai. Szerintem nagyjából ezek mentén alakulnak ma párkapcsolatosdik.
2021. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!