Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek találhatok valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek találhatok valakit?

Figyelt kérdés

Általánosban, és a gimi nagy részében elég duci lány voltam, ezért a fiúk többsége messziről elkerült. A gimi utolsó évében döntöttem el, hogy ezen változtatok, ezért elkezdtem úszni, és mellette lassan 3 éve kondizok. Fél év elteltével elkezdtek érdeklődni irántam a fiúk, mert addigra már nagyon jó alakom lett, össze is jött egy kapcsolat, de aztán szakítottunk. Utána még többen jöttek, majd egy évvel azután, hogy elkezdtem edzeni, találtam egy jóképű, haláljófej srácot, össze is jöttünk. A gondok fél éve kezdődtek, ugyanis ezután sem álltam le az edzéssel (mikor bezártak a termek, otthon folytattam), és hirtelen szakított velem, mert neki már túl izmos lettem. Azóta is folyamatosan edzek, egyszerűen nem bírom abbahagyni, mert már a mindennapjaim része lett, de kb ugyanott vagyok, ahol gimiben, szinte egy pasas sem néz rám. Már a kondiban azok a férfiak is túl izmosnak mondanak, akikkel együtt edzek, és nekik sincsenek nádszálvékony barátnőik. De mindezek ellenére egyszerűen nem tudnám abbahagyni az edzést, bármekkora leszek is tőle. Kb ilyen alakom van (nem én vagyok a képen a képen, de ennyi izom biztos van rajtam is): [link]

Szerintetek ilyen testtel van esélyem a férfiaknál, vagy szerintetek mondjak le az edzésről, hogy párt találjak? 172 cm vagyok. 23/N



2021. máj. 15. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikai alapon van olyan férfi, akinek ez bejön. Miért ne találnál párt?

Kevesebb esélyed lesz rá, de ha célzottan keresel párt, működhet.

2021. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

🤦🏻‍♀️

Ne haragudj, de ennyi a véleményem. Nem értem, miért ne talalhatnál.

2021. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

El nem tudom képzelni hogy emiatt ne kellenél valakinek.

Nem túl vonzó az izmosság a nőn, de nem is taszító jelenség, semmilyen hátrány emiatt nem ér téged, aki erre fogja az csak hazudik, más a baja

Ez garantált!

2021. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kellenél. Dobj egy teloszámot:)
2021. máj. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Hát igen, ezt túltóltad. Álljál le a fehérje porokkal és izomépítő edzések helyett kardiózzál.

Pasik hiúk, nem akarnak náluk izmosabb nőt barátnőnek.

2021. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez a csaj úgy néz ki, mint egy férfi női fejjel. Testképzavarod van, esetleg pszichológus tudhat segíteni.


A legjobb esélyeid amúgy nyilván a mániákusan gyúró pasik között lennének, köztük hogyhogy nem találsz valakit?

2021. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Duci voltál, de fél év alatt olyan jó csaj lettél, hogy már rád mentek a pasik.

Ez még 18 évesen sem működik, főleg, hogy kondizni csak 20 évesen kezdtél.

2021. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha off lesz a válaszom, akkor hagyd nyugodtan figyelmen kívül.

Nem lehet, hogy a fejedben van egy kis baj? Nagyon erősen kompenzálni próbáltál, levetkőzni a régi énedet, és átestél kicsit a ló másik oldalára. Talán ez a társkeresésben is megmutatkozik, mert nagyon görcsös vagy, nagyon a teljesítményre hajtasz.

Én nő vagyok és szerintem tényleg túledzetted magad, aminek lelki okai vannak nyilván, ez párkapcsolatban hátráltató tényező lehet.

Itt most egyáltalán nem arról van szó, hogy szép vagy-e vagy sem, mert biztosan nagyon szép vagy. Az izmosság is sok férfi számára vonzó, imponáló (vannak, akiknél kizáró ok, de ez most lényegtelen, mert ne velük foglalkozz). Viszont a lelki gondok attól még ott vannak, hiába szép a külsőd.

2021. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!