Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valahol magyar incel közösség?

Figyelt kérdés

Nem akarom tovább az itteni embereket hergelni. Nem ez a célom. Megnyugvást keresek, mert több, mint fél év alatt egyetlen lánnyal sem sikerült találkoznom és egyetlen férfi sem ajánlott fel segítséget, hogy vonzóbb lehessek a nők szemében.


Rossz olvasni mások kérdései alatt, hogy mennyire megy az incelgyűlölet.


Olyan közösségre gondolok, ahol a nők által kitaszított férfiak együtt elmennek túrázni, grillezni, sörözni, ahol nem esik szó nőkről, akkor legalább EMBERI kapcsolatban részünk lehet, ha már a szeretetre nem vagyunk méltók. Ahol nem akarja megmagyarázni senki, hogy bennünk van a hiba. Mert ahhoz SZEMÉLYESEN kéne látni minket. De ehhez mindenki nyuszi, mint McFly...



2021. máj. 16. 03:51
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
25%

"nem lenne túl jó ötlet ha ezek az emberek a valóságban is rendszeresen találkoznának"



Vicces, hogy luzerezik, bagatellizaljak (letszamilag) az inceleket, de azert cidri van.....



36F incel

2021. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
63%

21.-re.


Cidri, mert egy elmebeteg bármire képes. Amíg bele nem szalad egy gumibotba, mint a régi szép időkben a kis rigók, a putrisoron.

:( De szép idők is voltak...

2021. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
12%

Az mar nagyon reg volt. Most mar vedett faj :D



36F incel

2021. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
55%
Azért szerintem nem én vagyok az egyedüli, aki jót derül a 14-es válaszoló kívánságlistáján, attól, hogy te rendőrfétises vagy még nem minden nő izgul a fakabátokra! 😊
2021. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
38%

Az a baj, hogy az edzés is jórészt genetika. Mindenkiben egyéni mértékben van meg az izmosodásra való hajlam.

Valaki még a lerosszabb formájában is simán kivág 10 húzódzkodást, valakinek meg 5-nél többet akkor se tudna, ha beledöglene.

Valaki megemel gond nélkül 80 kilót, a másiknak meg 40 kilótól leszakad a dereka. Valaki spagettitésztával is izmos, valaki meg napi két kiló csirkétől sem.


Nyilván valamennyire mindenki tud fejlődni, de rossz genetikával sosem fogja elérni senki azt a külsőt, amely már kellően vonzó lenne a csajok számára.


Az anyagi oldaláról meg még nem is beszéltünk. Mert ugye egy testépítő étrend nagyon durva költségekkel jár.

2021. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
59%

25.-nek.


Nem gyúrni kell, csak nem ereszteni bejet. Az öltöny meg ápol és eltakar.

2021. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
35%

Én most ezt nem értem. Ez a kifejezés tudomásom szerint pusztán arra utal, hogy valaki nő nélkül kénytelen élni akarata ellenére. Nyilván ilyen helyzetben manapság sajnos elég sok férfi van, köztük én is. Mit tettünk mi, hogy sokan gyűlölik ezeket az embereket? És akik gyűlölik, azok vajon miben különböznek azoktól a kis számú férfiaktól, akik összeomlottak idegileg, és csoportba szerveződve tényleg utálják a nőket? Sokan csak a felszínt látják, de a mögötte lévő emberi lelket azt nem.

Szerintem itt fogalmi zavar van, mert ez a szó a nőkre nézve semmi rosszat nem jelent, pusztán egy sajnálatos állapotot takar. Szerintem ott követték el a hibát ezek a nőket megvető férfiak, hogy egyszer csak elkezdték magukat így nevezni, mert tudomásom szerint ők kezdték el magukat így nevezni. Ezzel viszont kitették a támadásnak azokat is, akik a szó szoros értelmében véve szintén incelek, de nem táplálnak a nők iránt olyan indulatokat, mint ők, mert fogalmi zavar van, és az emberek összemossák a két csoportot. Szerintem nem így kéne hívniuk magukat.

Ahogyan említettem, én is az vagyok a szó szoros, eredeti jelentését nézve, viszont csak két éve ismerem ezt a kifejezést, pont innen erről az oldalról. A kinti életben én még csak egy alkalommal hallottam ezt a szót, Hont András említette az ATV egyik műsorában. De ezen kívül a kinti életben soha senkitől ezt a szót nem hallottam vagy olvastam, még nőktől sem, hogy bárhol a médiában említette vagy írta volna valaki.

2021. máj. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
36%
Még az előző vagyok. Ezt a viszonyt, amire utaltam, pont úgy lehet leírni, kifejezni, mint a muszlimok és a terroristák viszonyát. Érthető, ha egy átlagos muszlim ember kiakad, hogyha terrorostának nézik. Akiket itt ezen az oldalon lépten-nyomon gyűlölnek a nők, azok legfeljebb az incelek "terrorista", elenyésző kisebbsége csupán. Ezért nem szerencsés ezt magáról hangoztatni, hogy incel valaki, mert összemossák a két csoportot, holott az egyik a másiknak csak egy elenyésző kis része.
2021. máj. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
38%

Nem nincs, és ennek egy egyszerű magyarázatát itt is láthatod miért, van egy frusztrált lelkileg sérült közösség, aki a saját szánalmas nyomorát még maguknál is szánni valóbbakon éli vagy élné ki. Az incelek állandó zaklatás céltáblái, elvégre a szerencsés többség, akik jó génekkel születtek, azok számára pusztán az incel lét is értelmezhetetlen! Nem tudják milyen az, ha valaki mondjuk csak 170 centis, ezen nem lehet változtatni pedig ezzel kapásból a nők kétharmada kiseik számukra, mert nem elég magasak, ezek aztán vehetnek öltönyt mint valami fogyatékos írja meg futhatnak annyit amennyit akarnak, magasabbak nem lesznek.

De mondhatnám az arcformát is, aki mondjuk olyan csontozattal születik, hogy nem jóképű az instant hátrányból indul, pedig annak, hogy kinek milyen arccsontjai vannak semmi köze ahhoz, hogy mennyire lenne jó párja valakinek. Mondhatom továbbá a testi fogyatékossággal élőket is, akik az incel közösség egyáltalán nem büszke tagjai. Személyesen ismerek olyat, aki fél kézzel született, mindehhez még alacsony is, és ő mondta is, hogy ő nem is foglalkozik a témával, mert totálisan esélytelen mindenre, és igaza is van.

Egyszerűen el kell fogadni, hogy vannak sokan, akik incelnek születnek, mert a nők egy része nem akar kapcsolatot senkivel, a maradékra pedig sokkal több férfi jut annál, ahányan vannak. Így átlagosan minden nőre jut több udvarló is, és az incelek azok, akik valljuk be valóban a legesélytelenebbek, de messze nem a saját hibájukból.

2021. máj. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
31%

27-28-as vagyok. Nekem pont nem testi problémáim vannak, viszonylag magas is vagyok, az arcom szerintem átlagos. Annyi, hogy a hajam ritkul elég szabálytalanul.

Viszont lelkileg vannak nagy problémáim, szorongásos betegségek gyötörtek mindig is, többek között szociális fóbia, tehát ez nálam nemcsak a nőkkel kapcsolatban van így, hanem az egész életben vannak nagy, megoldhatatlannak tűnő problémáim. A nők hiánya ennek egy következménye. Tehát úgy is lehet fogalmazni, hogy én lelkileg vagyok lerokkanva.

Ebből is látszik, hogy ez milyen tág csoport, ennek a helyzetnek sok oka lehet.

2021. máj. 17. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!