Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen verbális és nonverbális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen verbális és nonverbális jeleket küld egy nő, ha vonzónak talál egy férfit, kapcsolatot, vagy szexet szeretne tőle? Mit érdemes figyelni?

Figyelt kérdés

Nem tévesztettem el a kategóriát, nem vagyok tini.


Elsősorban olyan férfiak válaszát várom, akiknek ebben van gyakorlatuk, rutinjuk, nagy csajozók, ezáltal könnyen boldogulnak. Természetesen női válaszokat is elfogadom.



2021. máj. 16. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Megmondom

Nem jeleket kuldozgetek

2021. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Ne bonyolítsd túl,ne agyalj a jeleken,hogy az jel volt vagy sem...csak csináld.

Minden ilyen helyzetnél 50% esélyed van.Vagy bejön vagy nem.Ha nem,akkor majd legközelebb másnál :)

2021. máj. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szemezni szoktam.. a tekintetből sok dolog kiderűl..

N

2021. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Khm...Én mestere vagyok a füstjeleknek.:D De csak úgy nem küldök jelet, ha esélytelennek látom a dolgot, mert a másik ridegnek tűnik. Valami kell, ami miatt a hatodik érzékem azt súgja, hogy vár jelet. Tehát lehetséges, hogy előbb ő adja le a jelet és én csak akkor küldök.

Életem egyik legnagyobb szerelme meg volt róla győződve, hogy utálom, olyan szinten ellöktem magamtól. Szerintem soha nem tudta meg, hogy 10 évig nem tudtam őt kiheverni. Egyszerűen esélytelennek láttam, azt gondoltam, hogy csak szamár lennék a ló helyett, ismertem a lányt, akivel korábban járt és külsőre meg se közelítettem, szóval jobbnak láttam nem adni semmi jelet. Meg akkor még nagyon tinédzser voltam, nulla önbizalommal és nulla mellel. Mondjuk ha egy kicsit jobban értett volna a pszichológiához, akkor azért levehette volna, hogy soha ránézni se mertem, biztos el is pirultam időnként (egyszer majdnem elájultam, amikor közeledni próbált, de ő is olyan volt, mint a főtt rák), időnként, ha szökőévente egyszer beszédbe elegyedtünk, a hangom ellágyult, mintha kisgyerekhez szólnék és ő visszagügyögött, mintha én is kisgyerek volnék...Basszus, minél öregebb vagyok, annál jobban látom, hogy tiszta idióták voltunk mindketten. Vettem én akkor is ezeket a jeleket, de mindig az volt, hogy ha egyet lépett előre, kettőt lépett rögtön utána hátra és volt egy pont, amikor azt mondtam, hogy ha ennyire nem tudja, mit akar, akkor hülyítsen csak mást.

De ordított rólam és róla is, hogy volt vonzalom, eltelt azóta 20 év, van már bőven tapasztalat mögöttem és semmi kétségem nincs arról, hogy megkavartam a fejét. Mindegy, elcsesztük. A szerelem legbiztosabb jele a sebezhetőség. Egy merészen szemező ember is ad jeleket, azt jelzi, hogy dugni akar, de aki szerelmes, az nem fog szemezni, az rád nézni is alig mer az elején, nemhogy kihívóan pillogni. Nem arról beszélek, amikor már túljutottak a kezdeti nehézségeken, hanem arról, amikor még csak tapogatózik egymás felé a két ember.


Tág pupilla - na ez sokatmondó, de ha sebezhető, pont ezért sem fogja a tág pupilláit rád meresztgetni, hanem inkább lesüti a szemét.

Ha simán állja a tekinteted, akkor nem jelentesz neki semmit.


Folytatom, ez volt a tinédzser korom. Nővé érve azért már bátrabb voltam valamennyivel. Főleg, ha megkaptam a kezdő löketet, pl. egy bók formájában. Konkrétan eltátotta a száját és azt lehelte, hogy hú...Mert neki öltöztem ki, pedig még alig ismertem. Na jó, együk hozzá azt is, hogy ez a szájtátva húúúú...zás kb. egyenértékű a kihívó szemezéssel: azt jelenti, de lefeküdnék veled, de nem akarok semmi többet, nem érzek irántad semmit, mert ha éreznék, akkor nem jönne ki hang se a torkomon, nemhogy még húúúzzak, mert még a végén rájönnél, hogy érzek irántad és jaj mi van, ha viszonzatlan.

Szóval ha valami formában mégis van egy kis reményem és nem néz teljesen levegőnek a pasi, akkor profi jeladó vagyok. Jó, volt olyan srác, aki gyakorlaton volt nálunk, kérdeztem tőle valamit a konyhában, erre elpirult, majdnem félrenyelte a falatot, felpattant és szó nélkül kiviharzott, a kollégáimmal meg csak bámultunk egymásra, ott elég egyértelmű volt, hogy hatottam rá nőként, amit akkor nem nagyon értettem, mert semmi extra nem voltam külsőre és sokkal fiatalabb volt, de nyilván nem sok tapasztalata volt még a női nemmel, ezért sokkolta, amikor egy példány hozzá szólt.:)


Tehát ha én adok jelet, az kb, úgy néz ki, hogy már hetek óta lógok a Fb profilján és amikor megoszt egy szerelmes dalt és fölé pöttyint egy kis szívecskét, hirtelen a női megérzéseim azt mondják nekem, hogy közben rám gondolt, akkor is, ha van 3000 ismerőse és abból 2999 nő, de ha a női megérzésem ezt mondja, akkor én a fejembe veszem, hogy ő is az én Fb profilomon lóg nyilván. 2 nap múlva keresek egy dalt, aminek nem magyarul, de az a címe, hogy Hallak téged. Aztán nagy merészen fölé pöttyintek egy szívecskét és megosztom csak úgy bele a vakvilágba. Ha tévedek és a pasi nem lóg a Fb profilomon, akkor a 3000 ismerőse közt a büdös életben észre nem veszi az én megosztásomat, főleg hogy még a hírfolyamomba soha nem került bele, mert soha nem like-oltuk egymást, szóval ha tévedek és nem nézeget, akkor semmi beégés, mert észre se veszi a füstjelemet.

Ha észreveszi, akkor nem tévedtem, mert csak akkor veheti észre, ha tényleg rajtam lóg. Életem legzseniálisabb füstjele volt, egyébként engem is megdöbbentett a sikere, mert másnap megjelent a munkahelyemen és amikor belépett az ajtón és találkozott a tekintetünk, felrobbant a világ, elakadt mindenki szava, megállt az idő, elkezdtem remegni, mint a kocsonya, aztán elrohantam.

Tehát ha egy nő vagy férfi elrohan, az úgy tűnik, nagyon jó jel.:D

Aztán azért visszamentem, amikor már nem remegtem annyira, de két szót nem bírtunk egymáshoz szólni, úgyhogy elkullogott.

Korábban beszélgettünk egy dologról, amivel kapcsolatban megosztott valamit Fb-on és mivel korábban kérdezte a véleményem, ezért reagáltam rá egy privát üzenettel. Teljesen semleges dolog volt, tehát így is lehetett érteni meg úgy is. Kaptam érte egy rakat csókos smile-t, ami meglepő volt, mert ennyire azért nem voltunk közeli ismerősök. Pofi volt, na. Én pedig megköszöntem a sok puszit azzal, hogy rég kaptam ennyit. Erre azt írta, hogy rá bármikor számíthatok.

Hát ez már nem is igazán füstjel, ez már flört, talán még az ártatlan kategória. De amikor 3 óra múlva hozzáírta, hogy ha bármikor szükségem lenne rá...Az már elég konkrét volt. Próbáltam érteni így is, meg úgy is, üzletileg meg máshogy, de aztán csak beláttam, hogy jól értem, úgyhogy csak 4 nap múlva válaszoltam rá. Soha nem feküdtünk le, de évekig tartott kigyógyulni belőle és nem csak nekem.


Később felszedtem valakit vígaszképpen. Hát ott nem voltam zavarban. De ott is ellőttem egy füstjelet. Azt inkább nem írom le, mert hivatalból írtam neki és azt mások is olvashatták. Viszont neki is csak azért mertem jelezgetni, mert már egy éve kitartóan bókolgatott. Olyannak nem jelzek, aki levegőnek néz.


Jelenleg van valaki, aki iszonyúan tetszik, de nem jelzek sehogy. Esélytelennek látom az egészet. Nagyon megégettem magam évekkel ezelőtt, még egyszer nem élem bele magam esélytelen dolgokba. Jó, ha nem vak, azt láthatja, hogy mindig frissen fésülködve igyekszem a szeme elé kerülni és felkerült egy olyan halvány smink is az arcomra, amit kb. nagyítóval lehet csak rajtam észrevenni. És nem merek sokáig ránézni sem, mert ugye a pupillákból is kiderülhet. Igazából nem akarom, hogy lássa rajtam. Szerencsére nem tudok most annyira elszállni érzelmileg, hogy reszketni kezdjek a közelében meg ilyesmi...mondjuk az általában akkor jön nálam, amikor elkezdünk közeledni. De azt most nem bírnám. Valószínű azonnal lelépnék. Én még egyszer nem akarok szerelmes lenni.

2021. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ha igazán megkedvelek valakit, aranyos dolgokat is mondok neki :) meg igazából nemistudom így hirtelen még miket csinálok de ezt biztosan.

(A női nem tagja vagyok)

2021. máj. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!