Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nem ad nonverbális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem ad nonverbális jeleket arra, hogy tetszenék neki, akkor semmi esélyem?

Figyelt kérdés

Mert vannak önkéntelen reakciók, ha a másikat vonzónak találod.

Haj simogatása, pupillatágulat, test partner felé fordulása, érintés, stb.

Ezekkel egyikkel sem találkoztam a lánynál beszélgetés közben, akihez vonzódom.

Van esélyem nála ezek ellenére is?



2016. febr. 14. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom. mivel én meglehetősen gyáva vagyok, várnék egy egyértelmű bizonyítékra, vagy cáfolatra.
2016. febr. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen egyértelmű bizonyítékra gondolsz?
2016. febr. 14. 00:32
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Én még sosem kaptam nonverbális jelet egy lánytól sem, hogy tetszenék neki. Ja igen, nem is tetszettem még soha egy lánynak sem, sőt, nem is tetszhetek, mivel alacsony vagyok és ocsmány.
2016. febr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zeusz89 ***** válasza:

Valószínűleg még nem vetetted észre magad!attól, hogy ismer még nem biztos, hogy a te vonzódásod is felismeri irányába.

Sajnos tény, hogy a nők ebből a szempontból vakok. Kell nekik jelezni,mi a helyzet különben esze ágába se jutna.

Mikor ezen túl vagy akkor meg a hülyét fogja játszani mert kíváncsi meddig vagy hajlandó elmenni érte. Ezt egy rafkós férfi már kiszúrja, de nem mindig kezeli jól!

Valaki elkapkodja és elieszti, van aki túl sokáig húzza és barát zónába kerül!

Figyelem, türelem, óvatosság, bátorság, humor!

Ezek kellenek majd.meg egy két simi amitől zavarba jöhet pl. A haja háta karja. Néha fogd meg a kezét és játszd a hülyét mintha csak fmegfeledkeztél volna magadról!

2016. febr. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!