Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már az is probléma, ha nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már az is probléma, ha nőként én írok rá előbb a pasira Tinderen?

Figyelt kérdés
Matcheltünk, köszöntem neki és írtam egy kérdést. Mire válaszolt azzal, hogy férfiként szereti ő megtenni az első lépést, várhattam volna, hogy ő írjon.

2021. máj. 18. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
az ilyen pasival ne is foglalkozz, máris leteremt, mert nem az vanamit ő akart, momentán valami konzervatív felfogású pasi (érstd nőnek a konyhában van a helye tipusú) és szerinte elvettél tőle valamit, ami csak az övő lehet. az iylet hagyni kell. Majd ha találsz egy olyat, hogy "De jó, hogy írtál, nagyon kedves tőled"- na majd azzal állj le csevegni.
2021. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
mekkora gyoker:D en azonnal torolnem, ez jo szuro az ilyen nyomorekok ellen.
2021. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

ne foglalkozz vele.

keress Férfit!

örülnék, ha rám írna egy lány - s kedvesen bókolnék neki.

2021. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Elég bunkó nekem 2volt akinek így írtam de mindkettő örült neki, nemhogy lecseszett volna érte.
2021. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Én arra annyit reagálnék, hogy "Köszönöm a tűpontos bemutatkozást. Viszlát!" ééés unmatch :D Nőként én szeretek kezdeményezni, aki ezt sérelmezi azzal nem fogunk kijönni. És hozzáteszem, én sem sértődöm meg, ha a férfi kezdeményez mégis, hanem örülök neki 🤷‍♀️
2021. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
FÉRFI számára nem gond. De egy FÉRFI, az nem szorul Tinderre.
2021. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerintetek ez bunkóság, akkor ti még nem leveleztettek társkeresőkön lévő nőkkel.
2021. máj. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!