Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akne heges bőrű nők/férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akne heges bőrű nők/férfiak! Nektek mennyire gátol ez a probléma az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen haverom, sosem jelentett gondot nála az ismerkedés. Van egy tök csinos felesége és most születik a gyerekük.
2021. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak elég sok régi, rosszul kezelt akne utáni heg van az arcán, engem nem zavar. Szoktak nála nők kezdeményezni és előttem is voltak kapcsolatai, szóval őt nem gátolja. De nem is foglalkozik a dologgal, ha zavarná, valószínűleg máshogy állna hozzá a környezete is.
2021. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
egyszer ismertem egy 18 éves csajt, undorító heges volt az arca, 6 réteg alapozó volt rajta és még úgy is tiszta ragya volt, viszont fiatal volt és jó a teste. a 40 éves főnökével jött össze, mert korabeli srcáoknak nem kellett egynek se.
2021. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nálam kizáró ok az ilyen. Egyrészt mert kezelhető lenne, csak az illető olyan igénytelen hogy tojik rá, másrészt számomra olyan gusztustalan hogy mindig kiráz a hideg ha ilyen aknés/heges arcot látok.
2021. máj. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem aknés, csak úgy néz ki, mintha heges lenne, de nem az, mert nincs akné vagy seb előzménye. Nem lehet felületileg kezelni, mert belgyógyászati háttere van, baromira nem igénytelenség, így is már évek óta nem eszek cukrot, meg könnyen felszívódó szénhidrátokat és már sokat javult is, de kérdés, hogy el fog-e valaha tűnni. Szerencsére eddig senkit nem zavart, pedig nem takargattam, de nyilván nem is lennénk egy hullámhosszon olyasvalakivel, akinek idáig terjed az igénye a kapcsolatban, semmi komolyabb dolog. A házasságom is elég stabilnak tűnik. Ez kisugárzás kérdése, ha valakit nem frusztrál a kinézete, akkor mások is jobban elfogadják.
2021. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!