Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon magas férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon magas férfiaknak (190+) milyen problémáik vannak társkeresés terén?

Figyelt kérdés

Van hogy emiatt nehezebben tudtok ismerkedni? Mivel ti is magasak vagytok preferáljátok a magas nőket?

Pusztán kíváncsiságból tettem fel ezt a kérdést és semmi rossz szándék nincs mögötte. ☺



2018. máj. 30. 00:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Ez előnyösebb tud lenni, ha magas valaki, én ezt látom, férfiasabbnak gondolnak a nők. De alapvetően nem lesz könnyebb a dolgom tőle. 160-180 közti nők tetszenek, nem ez a perdöntő.

190 cm F

2018. máj. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%

Le kell hajolniuk puszinál.:D És általában nagyon szépen be tudják vágni a fejüket az ágytámlába. Normálisan átkarolni lehetetlen a lányt, mert úgy menni sem tudtok... És általában vékonyak a végtagjaik, bár ez a páromban nem zavar egyáltalán.


Nem annyira társkeresési nehézségek, inkább párkapcsolati. :D De amúgy a párom mondta, hogy valahogy a 160 alatti lányokkal kölcsönösen nem választanák egymást.

2018. máj. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Ami nehézség, hogy vannak lányok akiknek már túl magas vagyok a 192 cm-mel. Viszont mivel inkább a magas (kb 175-185 cm körüli) lányok jönnek be nem nagy gond, ritka hogy átlagos magasságú csaj tetszene.
2018. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
24%
Kb. olyan problémáik vannak, hogy az adott hónapban azon pár csaj közül - akik a Tinderen vagy buliban épp a nyakukon lógnak - melyiket válasszák. Remélem, hogy ezt csak költői kérdésnek szántad. Gyakorlatilag gond nélkül tudnak válogatni a 155 és 190 közötti tartományban.
2018. máj. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

En 169 cm vagyok, es az idealis nekem az olyan 10 cm-vel magasabb ferfiak.

Eppen a napokban allt mellettem a villamoson egy 190+ srac, raadasul jokepu is volt, es az jutott eszembe, biztos sok lanynak bejon, de nekem egyszeruen tul magas. Setalva nem latom az arcat, csak ha kitekerem a nyakam.

Azt azert nem hinnem, hogy gondjuk lenne, ennyi erovel mindenkinek van, mert tul magas, tul alacsony, szoke, barna, stb.

2018. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

A magasság önmagában nem elég semmire. 196 centi vagyok, de mivel nem szép az arcbőröm és vékony vagyok, nincs esélyem senkinél. Még soha életemben nem tetszettem senkinek. Nagyon máshol el az, aki azt hiszi, hogy a magassággal meg van oldva a helyzet.


Igen, a magas nőket preferálom, ideális esetben a 180 felettieket.


26/F

2018. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
házas vagyok, s így kevesen akarnak velem szexelni ...
2018. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyenek, legfeljebb ha ronda az arcuk. Minden nőnek a magas férfiak jönnek be.
2018. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván csak az alacsony és ezt kompelxusosan megélő férfiak gondolhatják azt, hogy aki magas, annak semmilyen társkeresésin problémája nincsen. Alapvetően biztosan álszentség volna azt állítani, hogy általánosságban nincsen jobb helyzetben egy 190 cm-es pasi egy 167 centissel szemben, de ez még nem jelenti azt, hogy akkor nyitott az út nekik mindenki bugyogójához. Szerintem a legtöbb nőt elve nem az alacsony férfiak taszítják, hanem a frusztráltságuk (már akit frusztrál ez) és az, hogy akkor is evvel foglalkoznak, amikor nem kéne. Egy ilyen alacsony pali aztán ne csodálkozzék, hogy a keserűségűvel senkinek sem kell. 20-as éveim elején volt egy hosszú (6 éves) kapcsolatom egy 194 centis delikvenssel, jómagam 170 cm vagyok, férjhez pedig egy 173 centis férfihoz mentem, aki ráadásul már akkor is erősen kopaszodott. Igaz, nincsenek emiatt komplexusai, okos, vicces, fantasztikus ember,még agglegény korában fürtökben lógtak rajta a nők (nem ,nem gazdag, átlagos életszínvonalon élt és élünk). A testmagasság csak egy faktor és van, akinek számít, de pusztán emiatt senki sem lesz sikeres vagy sikertelen, legfeljebb egy jó alibi, amit kántálni lehet azoknak, akik életükbe nem bírtak összejönni senkivel és meg vannak róla győződve, hogy ez az oka, holott nyilván a hiba az ő készülékükben (és nem a centijeikben) van, csak azt túl kínos lenne bevallani, nem lehetne másokat okolni és még önvizsgálatot kéne tartani a végén.

Ami a magasságkülönbséget illeti, technikailag problémásabb picit, bútorok esetében. Konyhapult magassága például, nálunk szeretett főzni, de ami nekem kényelmes volt, az neki túl alacsony, hogy ne kelljen görnyedés nélkül előkészítenie. Például a fürdőben mindent nekem kicsit magasabbra szereltünk (mosdó, WC), kompromisszumosan, de így is sok minden volt neki alacsony, nekem magas. Magassarkúban is elfértem a hóna alatt, csóknál én lábujjhegyen, ő görnyedve, ilyesmiket kell elképzelni, de semmi "egetverő" probléma nem volt. Én azt vettem észre sok magas pasi ismerősöm egyébként is jobban szereti a magasabb nőket, de láttam már olyat, akinek határozottan a kis termetűek jöttek be, vagy a tök átlagos.

2018. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Haverom 194 cm magas, neki a legnagyobb baja, hogy jóindulattal sem nevezhető a névmemóriája elfogadhatónak és mindig összekeveri, hogy éppen melyik csajjal randizik.


Igazi áldozat a történetben szegény haverom, bár annyi nevet én sem bírnék számontartani!

2018. máj. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!