Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes férfiak miért nézik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes férfiak miért nézik totál hülyének a nőket?

Figyelt kérdés
Tisztelet a kivételnek. Van egy fiú barátom, még egyetemről ismerem. Egy ideje azzal hiteget, hogy többet szeretne tőlem. Az előző barátnőjével évekkel ezelőtt szakítottak, azóta is tartják a kapcsolatot. Nekem azt hazudta, hogy a lány a kérése ellenére írogat neki, mintha neki muszáj lenne elolvasnia a leveleket. Ha felvetettem, hogy csináljon új email címet, jöttek a kifogások. Többször is elszólta magát, hogy ez a barátnő volt a tökéletes lány, soha senkivel nem lesz már olyan jó neki. Emellett megjegyzéseket tett, hogy miért nem járok kivágott ruhákban, miért nem sminkelek jobban. Komolyan annyira hülyének néz, hogy egy ilyen "ha ló nincs, jó a szamár is" kapcsolatba belemennék, ahol már a 0. pillanatban sem vagyok elég? Értem én, hogy szorítja az idő, már csak a selejt maradt, abból kellene elfogadhatót találni, de én inkább maradok egyedül. Mit lehet kezdeni egy ilyen emberrel? Próbálom finoman lekoptatni, de nem veszi a lapot.

2020. máj. 20. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Ne vedd kérlek sértésnek, de általában azt nézik totál hülyének, aki hagyja magát. Ha te jelen felállásban is elfogadod, amit csinál, akkor miért erőltetné meg magát jottányit is, akár csak annyival, hogy megszakítja a kapcsolatot az exével?

"Próbálom finoman lekoptatni, de nem veszi a lapot." Ugye te is érzed, hogy ez kb. annyira hangzik hitelesen, mint az, hogy "a lány a kérése ellenére írogat neki, mintha neki muszáj lenne elolvasnia a leveleket"? A 21. századi kommunikációs csatornák közel mindegyike alkalmas arra, hogy a nem kívánt személyekkel leredukáljuk, vagy megszakítsuk a kapcsolatot. És ez mindkettőtökre vonatkozik.

2020. máj. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Miért koptatod finoman? Nem kell finomkodni, hanem határozottan el kell küldeni. Oda, ahová való.
2020. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%

Ez a férfi egyáltalán nem néz hülyének. Akkor nézne hülyének, ha azt akarná elhitetni veled, hogy te vagy a legkívánatosabb nő az életében, meg hogy nálad jobban senkit nem szeretett. Erről szó sincs. Épp ellenkezőleg, meglehetősen egyértelművé tette, hogy nem tetszel túlzottan neki, s hogy az előző barátnője jobban tetszett. Ezt még félreérteni sem lehet. Ettől persze megértem, hogy sértő számodra ez a helyzet, de nem vádolhatod azzal, hogy a nem létező vonzalmát akarná bemesélni neked.


Ha pedig meg akarsz szabadulni tőle, azt nem "finom lekoptatással" kell, hanem meg kell mondani neki kerek perec, hogy nem kívánsz többet randizni vele. Indoklásként elég annyit mondani, hogy rájöttél: nem vagytok egymáshoz illők. Ebben semmi sértő vagy zavarbaejtő nincsen. Könnyű lesz, hidd el, és ő is el fogja fogadni.

2020. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%
Ha zavar a viselkedése, miért nem zavarod el őt a francba ahelyett, hogy te is csak játszmázol, utána pedig itt sírsz, hogy neked milyen rossz?
2020. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Első, teljesen jogos, amit írsz. Elismerem, hogy amíg nem tudtam erről az exes dologról, elhittem, hogy lehetne valami. Próbáltam volna nem bántó lenni, de akkor kénytelen leszek "elküldeni, ahova való".
2020. máj. 20. 19:40
 6/21 A kérdező kommentje:
Harmadiknak és negyediknek írnám, ha nem volt egyértelmű, nem voltunk egy randin sem.
2020. máj. 20. 19:41
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Megszórod egy kis vegetával, borssal, fokhagyma granulátummal a koptatást, hogy finoman próbálod?
2020. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#6: Itt most miért érdekes, hogy randiztatok-e vagy sem? Panaszkodsz, hogy hiteget téged, meg hogy megjegyzéseket tesz rád, hogy mindig az exével foglalkozik, de ahelyett, hogy határozottan lekoptatnád őt, belemész olyan játszmázásokba, hogy csak nyugodtan kritizáljon téged, az öltözködésedet, a kinézetedet, pedig állítólag ez rossz neked, máskülönben miért írtad volna ki a kérdésedet? Ha annyira bántó számodra a viselkedése, és annyira le akarod őt koptatni, akkor miért nem teszed ezt határozottan?
2020. máj. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
8-as, mert én nem szerettem volna bántón csinálni, azt hittem azt is lehet érteni. Most már tudom, hogy számára csak az lesz az érthető, ha elküldöm oda, aztán teljesen ignorálom.
2020. máj. 20. 20:21
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Mert azok? Ösztönlények.Tisztelet a kevés kivételnek
2020. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!