Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan illendő egy személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illendő egy személyi edzőnél kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Nyilván miközben edzést tart nem fogom zavarni, se edzés közben, csak mas így nem marad.

Én 26F, ő oylan 23 éves lehet, plusz minusz 2


2021. máj. 18. 17:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak csoportos edzéseket tart? Mert ha veled foglalkozik 1-2 órán keresztül akkor gondolom másról is beszélgettek néha két gyakorlat között mint az edzés.
2021. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nem velem foglalkozik, pont ezaz. :) Miközben másnak magyaráz nem mehetek oda.

Az össz kontakt eddig a megérkezésemkori "Jó reggelt"-ben ki is fulladt, mert aztan megyek csinalni a dolgom :D

2021. máj. 19. 09:21
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni vagy csoportos órát tart? Nem tudsz tőle egyéni órát kérni vagy a csoporthoz csatlakozni?
2021. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Egyénit szokott amikor én megyek.

Tart csoportosat is délutánonként (a terem instája miatt tudom), de én reggel 7-re szoktam járni.


Gondoltam rá, hogy írok neki valahol, feltéve, hogy visszaigazol,ó és úgy elinvitálom írva, hogy nem akartam meló közben zavarni, csak ez meg nem biztos hogy jó fényben tüntet fel.

Bennem nagyon ott van az "edzőtermi etikett", hogy a teremben nem zavarjuk am asikat :D

2021. máj. 19. 10:36
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
De rohadt nehéz lenne egyszer zárás előtt beesni...
2021. máj. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném jó néven a kezdeményezést, mert biztos sok fiú próbálkozik, utána elég kínos egy edzőteremben lenni velük.
2021. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Amúgy a csaj ha akar valamit valakitől, adni fog jeleket.
2021. máj. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Na jolvan asszem akkor hagyom is 😃
2021. máj. 23. 11:38
 19/21 anonim válasza:
69%
"Hogy bírod a sok munkát? Mióta edzel? Mikor érsz rá beszélgetni? Szoktál pihenni is?"
2021. máj. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nekem fordítva volt, a férfi edzőm 'rámmozdult', azokból merítek neked néhányt. Sokszor volt olyan a hangulat, hogy kölcsönösen dícsértük egymást, kis önbizalom boostnak. És akkor azt picit meg lehet nyomni. Vagy beszélgettünk (a gyakorlatok közötti szünetekben) például, hogy éppp megszereztem a harmadik diplomámat és végre lesz időm pasizni. SZóba került, hogy milyet keresek és hipotetikusan megkérdezte, hogy akkor ő nem is lenne e jó, mert nincs diplomája.

Beszélgettünk arról is, hogy tinderezek. Egy hétre rá ő is regisztrált (micsoda véletlen.... janem) és kérdezte hogy milyen határok vannak beállítva korra és hogy akkor ő sajnos pont neme shet bele, pedig keresett.

Igazából a viszonyunk és a kommunikációnk is mindig nagyon nyitott és csipkelődős volt. Ebbe a fentiek belefértek mindenféle kellemetlenség nélkül. Vettem a lapot és biztosítottam róla, hogy vettem a lapot és úgy utasítottam el. Azóta ezek az utalgatások megszűntek.

Szóval összefoglalva szerintem a legegyszerűbb olyan, mint mikor mondjuk kollégáról próbálod kitalálni hogy elmenne e veled. Vagy ha megbeszélitek az étkezésed, akkor fel lehet hozni, hogy egyszer megmutathatnád, mit hogy kell választani egy éttermeben, vagy ilyesmi.

És amit még esetleg kideríthetsz, hogy egyáltalán nála szóbajön e, hogy vendégekkel kavarjon bármilyen szinten

2021. máj. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!