Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy azokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azokkal sem tudok elképzelni egy kapcsolatot, akik tetszenek nekem?

Figyelt kérdés

Mint minden normális embernek, nekem is vannak olykor személyek, akik alapvetően bejönnek. (Szerelmes még sosem voltam) De mikor arra kerül a sor, hogy én is bejövök nekik...akkor valami megváltozik. Megijedek, vagy nem is tudom hogy írhatnám le.

Eleinte azt hittem, hogy ,,trustissues", de nem hiszem, hogy a bizalommal lenne a gond. Mintha még nem állnék készen, ami elég bizarr 18 évesen. N



2021. máj. 18. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán kiábrándulok, mindig megtudok valamit, ami visszataszítóvá teszi a kiszemeltet.
2021. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet, akár hogyan keresgélek, utolsó pillanatban teljesen elbizonytalanodok. A valósághoz tartozik, hogy valamièrt nem tudok magamhoz közel engedni senkit úgy igazán..Viszont mellette érzem , hogy magányos vagyok.. 25/F
2021. máj. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Hát annyira azért nem bizarr ez az érzés. A többség sietteti a kapcsolatokat, szeretnék, ha anélkül elköteleződnél, hogy jobban megismernéd a másikat. Legalábbis nekem elég sok ilyen rossz tapasztalatom volt, mikor 'észrevétlenül', mintha ez lenne a normális, rám akarták eröltetni magukat emberek.

Persze, nem tudhatom, hogy benned mi okozza ezt, volt-e rossz tapasztalatod, fèlelmed, vagy rossz példa előtted.

De talán az is lehet, hogy sokat képzelsz bele. Bármikor nemet lehet mondani a másiknak, de ha bele sem kezdesz az ismerkedésbe, akkor tényleg nem történik semmi.

2021. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Ja és attól, hogy valaki tetszik, nem is kell/lehet rögtön eldönteni, hogy akarsz-e vele kapcsolatot. Nem is ismered.
2021. máj. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Had kérdezzem meg akkor, hogy mikor oké a másik? Ha nem tetszik vagy ha nem kötődik vagy hogyan van ez nálatok?
2021. máj. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Minden eset egyedi, ahogy a Kérdezőé is. Nem lehet általánosítani.

Nekem az működött, hogy megtetszett valaki, elkezdtük jobban megismerni egymást, és abból lett valami. Nincs gond a fokozatosan kialakuló kötődéssel, ha normális és egészséges. Az a rossz pl ha két hét ismeretség után örök hűséget kell fogadni és megpróbálnak bekorlátozni.

2021. máj. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem éreztél még senki iránt vonzalmat, akkor valószínűleg erősen rajta vagy az aromantikus spektrumon. Nem mintha baj lenne.
2021. máj. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*romantikus vonzalmat
2021. máj. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki alkalmas párkapcsolatra, és nem mindenkinek az jelent boldogságot.
2021. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!