Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy kell elképzelni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elképzelni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Leírom, hogy nagy vonalakban hogyan gondolom/miket láttam,hallottam. Leginkább azoknak a véleménye érdekel kiknek voltak több hónapos/éves kapcsolatai, de ha valamit rosszul gondolok nyugodtan javítsatok ki.


Szóval megismerkedtek, akárhogyan, közös ismerős/hobbi kör akármi. Elkezdtek gondolom írogatni, mindketten érdeklődtök egymás iránt, ismerkedtek. Jönnek a randik. Ha továbbra is megvan a szikra, közös hang s minden, akkor gondolom tovább megy az ismerkedés/randik. Telnek a napok, elkezdtek kavarni. Majd ha még mindig megvan az érdeklődés/közös hang meg alakulnak az érzelmek, akkor gondolom jön az, hogy jártok. Na kb ez a része tiszta (már ha jól képzelem el). Na de utánna?

Kapcsolatban vagytok, ugyan úgy, csak mélyebben kezditek megismerni egymást, beszélgettek, jönnek a közös programok( filmezés, kirándulás, közös hobbik -igazából ezen a téren nem vagyok kreatív, szóval jöhetnek a tippek-, közös főzés). S kb ennyi? Mármint a szerelmeskedés mellett erről van szó? Mert másoknál nagyjából erről van szó.


Nem muszály feltétlen tini kapcsolatokban gondolkodni, hogy azokra mi jellemző, komoly felnőtt kapcsolatokat is leírhattok, hogy azok hogyan néznek ki, miből állnak.



2018. aug. 12. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Írhatnék neked regényt, de amíg nem vagy szerelmes, addig úgysem fogod megérteni.
2018. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha ez számít, akkor voltam.
2018. aug. 12. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ó hát amikor nálam még ilyenek voltak szóban, akkor még az előző évezredben éltünk :D
2018. aug. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A közös programok után jönnek a közös célok: lakást, házat akartok venni, családot alapítani, nyaralni menni, új bútort venni. Ezekért keményen meg kell dolgozni, a közös programok lecsökkennek heti egyre, ezért jobban megbecsülitek a közösen eltöltött időt. Jönnek a gyerekek, akkor már dolgozni kell azon, hogy "pár" maradjatok, és ne változzatok át teljesen apává, anyává, akkor már emlékeztetni kell egymást arra, hogy miért is szerettetek egymásba. Hogy mire kirepülnek a gyerekek, ne egy idegen nézzen vissza rád az ágy másik oldaláról.

Jönnek a problémák, egyik fél betegsége, szülők betegsége, gyerek betegsége, iskolai problémák, minden a nyakatokba szakad, akkor kell észnél lenni. A környezetemben nagyon sokan váltak el úgy, hogy a gyerekük öt-hat éves, azaz gyakorlatilag az első komoly problémánál inkább hátat fordítottak a kapcsolatuknak.

Fontos tudni, hogy ha hosszú távra tervezel valakivel, biztosan lesznek problémáitok, nem szabad abban a hitben ringatózni, hogy minden rendben lesz. Itt elsősorban nem a hűtlenségre gondolok, hanem hétköznapi gondokra.

2018. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 igen, tisztában vagyok vele, hogy nem lesz felhőtlen a dolog, sok múlik majd a kommunikáción, hogy mindent megbeszéljünk. Pusztán arra vagyok kíváncsi, hogy nincs-e torz képem ezzel kapcsolatban. Nem akarok délibábokat kergetni azáltal, hogy illúziókba burkolom a 'kapcsolat' fogalmát, s olyan dolgot várok el, mi nem reális.
2018. aug. 12. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A mágnesesre gondolsz mert neked csak az maradt
2018. aug. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 ugyan miért?
2018. aug. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!