Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Milyen lány mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lány mellett tudnátok elképzelni egy hosszú kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:
DE szép kérdés.
2017. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Aki kívül és belül és képes megfogni, és nem unatkozok mellette, folyamatosan lehet hülyéskedni, de komoly lelkizést is lehet vele megbeszélni.
2017. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki tud szeretni és képes elfogadni, . A külső ne csak a belső alapján figyeljen jobban.
2017. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

hát nem tudom, ha komoly kapcsolatra vágyom mindig beszivtam eddig.

A mai nok nem olyanok legalábbis nekem úgy tűnik mint régen...

Aki tényleg komoly kapcsolatra biztonságra vágyik annak általában csak egy balek kell akinek a forrásait a saját élvezetére használja, mert más a prioritás amelyik no tényleg biztonságra, komoly kapcsolatra vágyik ott valami bűzlik...


Túl nagy a választék és hatalmas áldozatokat kell hozni egy férfinak egy hosszú kapcsolatert szerintem egyáltalán nem éri meg mai nővel, mai korban, mai elvárások mellett bárkit is komolyan venni SAJNOS.

A rövid kapcsolatok kora ez ahol senkinek nincs türelemre a másikhoz, mert van jobb is szebb is stb. Aki szeret az meg valamiért mindig atb...sz csak azért mert szeret és fel hogy csalódni fog én nem tudom nagyon jó kérdés.

2017. júl. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
élő
2017. júl. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem csal meg, nem néz papucsnak, szép, kedves, szeret, önmaga, nem drogozik, nincs nemi betegsége, nem replás/ ebolás.., nem másoknak akar megfelelni, hanem önmagának.
2017. júl. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tinik közül baromi kevéssel. Ha nem hisztizik, nem ontja magából a snapchat filteres képeket, és át lehet vele beszélgetni órákat, az kezdetnek megteszi. Mondjuk én huszonéves vagyok. :D
2017. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!