Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagnál jóval csúnyább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagnál jóval csúnyább, de iskolázott, ápolt nőnek milyen esélyei vannak a "párkapcsolati piacon"?

Figyelt kérdés

2021. máj. 21. 09:50
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Mi az átlag és mi a csúnya?
2021. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
64%

Jók az esélyek, csak úgy kell hozzá állni, és tegyen is érte! Én egy átlagosnak mondott férfi vagyok, elmennek simán mellettem a nők, viszont mikor akartam, hogy legyen társam, akkor lett, és nem feltétlenül adtam alá, sőt tényleg sokan kérdezik, hogy tudtam megfogni páromat, mert nem csak nagyon szép, dekoratív NŐ, hanem intelligens, talpra este!

A titok csak annyi, hogy aki számomra emberileg, és mellette testileg is vonzó volt, azzal le álltam beszélgetni, nem féltem a kudarctól, nem nyomultam, korrekt ember módjára viselkedtem, és közben alakult minden magától!

2021. máj. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Régóta gondolkodom a plasztikán, de még tanulok és eddig nem volt rá felesleges pénzem. Nézegettem a hyaluronos feltöltéseket, azzal elég jól lehet javítani az arc karakterén, de az orrom például túl nagy, mindenképp műteni kellene. Egy ajakfeltöltéssel vagy szemöldökemeléssel nem sokra mennék, inkább nevetségesen néznék ki. Mellimplantátum és brazilian butt lift se ártana (hiába edzek, szörnyű fenékből sose lesz szép, nagy, kerek, maximum pár fokkal kevésbé szörnyű).

Póthajam van, mert nem szép dús a hajam (viszonylag igényes, nem szokták észrevenni), műszempillám jelenleg nincs, de nem hiányzik. Nem hiszem, hogy annyit dobott volna a megjelenésemen.

Fogszabályzás is jó lenne, de régen az iskolafogorvos azt mondta, hogy rendben vannak a fogaim és nem kell, pedig en szerettem volna (mondjuk szerintem nem lett volna pénze rá szüleimnek).

2021. máj. 21. 11:14
 14/34 anonim ***** válasza:
64%

bocsi, de szerintem te nem szereted magad és jöhetsz a brazil seggfeltöltéssel, de ha így nézel magadra, az a kisugárzásodon érződni fog.


Inkább plasztikáztatnál, vagy a belsődön dolgoznál és elfogadnád, hogy te ilyen vagy?


legalábbis én nem tudnék egy löttyedt zsírral feltöltött m feneket megfogni.

2021. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
64%
Férfiak többségét nem érdekli az iskolázottságod.
2021. máj. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
94%
Plasztikánál max. annyit tegyél, hogy egy pisze orrot csináltassál magadnak. (Írtad, hogy nagy az orrod). Aztán a többit meglátod, de ez sokat fog dobni az arcodon, több ismerős csajnál volt ilyen.
2021. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
68%

Az iskolázottság a sokadik helyen van párkereséskor, mivel társként egyáltalán nem leszel tőle jobb. Szeretjük a talpraesett, önállóan is boldogulni tudó nőket, de az utóbbi időben ennek már nem sok köze van az iskolai végzettséghez. Az "átlagnál csúnyább" pedig relatív. Férfiként a feminin tulajdonságok hiányát értjük rajta, míg a nők gyakran az igénytelenséget.

Tehát ha egy büfészakot végzett, átlag szakmunkásbért kereső "elvagyok egy irodában, ha majd Mancika nyugdíjba megy, akkor talán megkapom a helyét, de legalább addig se kell több műszakoznom" szemléletű nőről van szó, aki emellett külsőre és személyiségre is kevés feminin tulajdonsággal rendelkezik, akkor ha már az itteni pontrendszert használjuk, akkor ő egy 10/3-as nő, tehát a saját korosztályában is ilyen férfiak között kéne keresgélnie.

Ha viszont életrevaló, vállalkozó szellemű, folyamatosan a jobbat kereső személyisége van, ami emellett azért nőies is, akkor mindjárt 10/5 esetleg 10/6 lehet, és akkor már sokkal jobbak a lehetőségei.

2021. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
71%

‘Mellimplantátum és brazilian butt lift se ártana (hiába edzek, szörnyű fenékből sose lesz szép, nagy, kerek, maximum pár fokkal kevésbé szörnyű).‘


mondjuk neked eleg sok baj lehet a fejedben, ha csak ettol erzed azt, hogy jol tudnal kinezni. semmi szukseg ilyesmire, ezek nem ‘jo nok’ ezek plasztik nok. nem kell D-s mell es tokeletes felgomb fenek, alomvilagban elsz es atmostak az agyad. boven eleg, ha edezel, nem vagy plotyi es nem vagy elhizva.


az arc meg olyan, hogy egy orrplasztika valoban sokat dobhat valaki kulsejen, ha pl nagyon nagy, csunya/gorbe/szabalytalan az orra. de rengeteg no csak bebeszli maganak ezt es a full atlagos orrat akarja olyanna tenni, mint a szetfilterezett, szerkesztett instas kepek.

2021. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

[link]


Ezek közül mire érted az átlag alattit?

2021. máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
19, ez egy hülyeség. 6-tól 9-ig ugyanannyira jól és kevésbe jól kinéző nők vannak vegyesen, előnyösebb és kevésbé előnyös képeken.
2021. máj. 21. 13:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!