Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatok hosszúsága és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatok hosszúsága és az iskolázottság között van összefüggés?

Figyelt kérdés
Nem tudom de azt vettem észre, hogy az egyetemen vagy egyetemet végzet lányok fiúk között sokkal gyakoribb a komoly nagyon hosszú kapcsolat. Olyan embereknek akiknek nincs végzettsége sokkal gyakoribb a most elvagyok, szexelgetek, nincs komoly kapcsolatom, pasizok csajozok stb. stílus
2015. júl. 13. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nincs.
2015. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nincs.
2015. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Hogyne lenne !! :)


Nézzetek meg bármilyen szociológiai elemzést az iskolázottság és egészségi állapot, születéskor várható élettartam összefüggéseket vagy az iskolázottság és párkapcsolati hossza, párkapcsolati minősége stb összefüggéseinek tanulmányait :)

2015. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Linkelsz nekem kérlek?
2015. júl. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4.

[link]

2015. júl. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ezek a felismerések szolgálnak a családszociológia és a szingli-szakirodalom

egyik megállapításának alapjául, miszerint a szingli életformára a magas végzettségű nők a leghajlamosabbak"

2015. júl. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is úgy látom hogy az egyszerűbb emberek jobban engednek az ösztöneiknek
2015. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Beleolvastam, seems legit. Visszavonom :D
2015. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor biztosan van, ha egy primitívebb és egy intelligensebb találkozik és próbál párt alkotni. :D

(saját példámon: bukott szakmunkás és mérnökhallgató)

2015. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!