Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Feminin, nőies pasi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feminin, nőies pasi vagyok attól hogy hasonló módon mint a nők jól érzem magamat egyedül?

Figyelt kérdés
Állítólag a férfiak depisek egyedül, a nők meg boldogok tudnak lenni.. na én is pont ilyen vagyok, teljesen jól érzem magamat hogy 10 éve egyedül vagyok.. ettől nőies pasi lennék?
2021. máj. 21. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ettől nem leszel feminin, ettől csak jól érzed magad egyedül.
2021. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Introvertált vagy, ennyi. No problem. Ha neked jó, és senkit nem bántasz vele, már pedig így van, akkor oké.
2021. máj. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda? Ha már sztereotípiákban akarunk gondolkodni, én épp fordítva "tudom". A pasik azok, akik jól megvannak egyedül, pláne ha találnak időnként alkalmi partnert, nem vágynak rá annyira, hogy megosszák másokkal az érzéseiket.

De amúgy hülyeség az egész, ezek tényleg csak sztereotípiák.

2021. máj. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!