Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van annál rosszabb dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van annál rosszabb dolog ha az ember nem tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk már barátnőt csak képtelen vagyok barátnőt találni. Nagyon zárkózott vagyok és szerintem sosem fogok taláni így barátnőt. Egyedül meg mi értelme az életnek?!

Szeretném hogy legyen feleségem, gyerekeim.

Az ilyenek szoktak drogosok, öngyilkosok lenni előbb utóbb? :/


2021. máj. 21. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Tehát naponta kiírod háromszor ezt a kérdést, addig amíg meg nem sajnál egy nő, és nem ír neked privátot. (Megsúgom, nem fog egy sem)
2021. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez már szánalmas 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. A székrekedés.
2021. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Szedjél össze egy raklapnyi pénzt miközbe gyúrd ki magad és menj kelet Ázsiába, vagy Kenyába. Nekem Tinderen 30+ matchem volt két nekifutásra úgy, hogy itthon meg kb semmi.
2021. máj. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Minek neked baratno, feleseg, csalad, gyerek, ha embernek lenni mar tul nagy teher szamodra? Vegyel egy teknost, az nem fog zavarni.
2021. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
a leukémia
2021. máj. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Van annál rosszabb dolog ha az ember nem tud ismerkedni?"


Van pl. ha éhezik, ha rákos, vagy bármilyen gyógyíthatatlan betegsége van, valamilyen extrém testi rendellenességgel született, ha a fagyhalál szélén áll vagy éppen teljesen ki van száradva stb.


Elég sok minden lehet ennél rosszabb.

2021. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van. Mikor házasként ismer meg valakit, ráadásul véletlen, nem is tervezve.
2021. máj. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!