Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incel férfiak hány százalék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel férfiak hány százalékára mondható, hogy önhibáján kívül lett az? Tehát hogy nem az ő hibája, hogy nem tud párkapcsolatot kialakítani az ellenkező nemmel?

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 14:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
53%
Nulla
2021. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
26%
Én pl impotens vagyok. Az én hibám hogy nem merek elmenni orvoshoz. 19 éves koromtól. Most vagyok 40 éves. A szüleim hibája, hogy észre sem vették hogy 40 évem alatt nem volt nőm.
2021. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
Az kemeny. Egy ember onnantol felnott, hogy o iranyitja az eletet. Amit a szulok elbsztak, azt kijavitja. Uj utakat keres, majd amikor megtalalja a sajatjat azon meg tovabb. Nem tudom masok hogyan definialjak a felnott embert, mert az tuti, hogy nem a 18. betoltott eletev a hatar. Az csak egy jogi humbug jobb hijjan. A felnotte valas nem az eletkortol fugg.
2021. máj. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
55%
0%
2021. máj. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
#2! A szüleidnek kellett volna orvoshoz vinni 30 évesen, vagy mi? Remélem, te se gondolod komolyan. 18 éves kor alatt egyáltalán nem gond és fel se tűnik, ha nincs nőd, utána meg már rohadtul nem a szüleid dolga a te impotenciáddal foglalkozni.
2021. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%

Én pl. magamat okolom, nem mást. Na jó egy kicsit még az idegbeteg-szadista apámat is, mert lehet nélküle kevésbé lennék gyáva és "kerüljük el a problémákat" mentalitású. De nem tudom mennyire számítok "incelnek", amikor az ő közösségeikhez semmi közöm nincs és voltak is kapcsolataim a múltban. Igaz ott szerencsém is volt.


Bár, valószínűleg akkor is meglennének ezek a dolgok, én egy gyáva ember vagyok, és masszívan együttérzek az olyan gyáva karakterekkel, mint a "gyáva oroszlán" vagy Rumplestiltskin ("Zörgőfürge") a Once Upon a Time sorozatból.


A másik dolog, hogy bár jó ilyesmiken fantáziálni, mint szerelem vagy szeretet - a személyiségem miatt ez nem lehetséges. Nekem pl. az együtt éljek valakivel - elképzelhetetlen. Túl rigolyás vagyok.

2021. máj. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
11%

3.


Feltéve, ha az kijavítható. Sokaknál nem. Túl sok ember van akiknél nem.

2021. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
37%
Dehogynem. Egy tinédzser fiú nem fog magától elmenni. A gyermek nevelés nem abból áll, hogy naponta háromszor kapok enni, meg elvisznek a suliba.
2021. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
97%

8.


A szülők többsége alkalmatlan szülőnek. Persze erre vagy később jönnek rá, vagy soha.

2021. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%
Milyen tinédzserről beszélsz? Eleve azt írtad, 19 éves korodtól. Szerinted a "gyerek" hány éves korában kéne a szülőnek a fejére csapni, hogy jé, Józsikának még nincs nője, biztos impotens?!
2021. máj. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!