Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor ezek a tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor ezek a tulajdonságok mennyire riasztanak el egy nőnél?

Figyelt kérdés

- nem iszom kávét, még a szagát is utálom

- minden nap 5:30-kor kelek, hétvégén is, óracsörgés nélkül

- egészségtelen ételeket nem fogyasztok sosem, nincs csalónapom

- szigorú napirend szerint végzem a teendőimet, hogy mindenre legyen időm

- az összes kiadásom vezetem

- nem akarok gyereket, esküvőt

- fontos a karrierem, a munkahelyi ranglétrán való felemelkedés

- minimálisan sminkelek csak

- nem fogok pasi kedvéért semmilyen hormonális fogamzásgátlót szedni



2021. máj. 22. 15:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem riasztanak el, csak taszítanak. Még néhányat megértek ezekből, de az ilyen merev embereket és nőket nagy ívben kerülöm.
2021. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%

Nekem pont bejönne ezekből mind, sőt majdnem mind igaz rám ezekből, bár fogamzásgátlót elég érdekes lenne ha szednék :)) Ha gondolod írj rám

29f

2021. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagyon volt orgazmusod mostanában, ugye?
2021. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#2

Arra értettem, hogy én nem fogok senki kedvéért szedni, a férfi ezt fogadja el, ne próbáljon győzködni.

2021. máj. 22. 15:47
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, mármint engem a lista "szigorúsága" taszít inkább, nem maga a személy (mert nem is ismerem!) - ráadásul nem is illenénk össze, mert én pl. szeretek aludni, a "szigorú napirend" pedig apám elmebeteg világát juttatja eszembe amitől mindig is menekülni fogok.
2021. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#3

Téves a feltételezésed az orgazmusomat illetően. Egyébként az ágyban pont a spontaneitást szeretem.

2021. máj. 22. 15:50
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Engem csak a "nem akarok gyereket, esküvőt" kizáró ok, a többi mindegy.
2021. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltetlenul a lista a gaz, hanem az, hogy egyfajta kenyszeresseget mutat. Az pedig legalabb olyan karos, mint egy fuggoseg.
2021. máj. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyon. Nem egy droiddal akarok együtt lenni hanem egy hús vér nővel.
2021. máj. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi lenne a kérdésem ehhez hogy tudsz e alkalmazkodni, elfogadsz e másokat úgy ahogy vannak?

Mert ha igen, felőlem azt csinálsz az életedben amit akarsz, mert én ezeket tudom tolerálni amiket leírtál, de visszafelé?

2021. máj. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!