Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkednétek olyan lánnyal/nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan lánnyal/nővel, aki az alábbit válaszolja email-es ismerkedés során, arra a kérdésedre, hogy egy kicsit mutassa be magát, főként a belső tulajdonságaira fókuszálva?

Figyelt kérdés
"Pont a minap született az a gondolatom, hogy egy erdei őzikére hasonlítok. Külsőre, mert hosszú, vékony lábaim vannak, barna szemem. A seszínű hajam is hasonlít az őzek szőrszínére. A törzsük nem idomos, hát az én törzsem se idomos. Belsőre is hasonlítok. Biztos előtted van a kép, ahogy az őzike az erdőben bujkál, az emberektől távol. Az erdő az otthona, és csak néha pillantják meg az emberek. Én is így szeretek az otthonom biztonságában és kényelmében lenni. És ahogy az emberek egy erdei őzikére tekintenek, hozzám úgy viszonyulnak a férfiak. Örülnek, ha megpillantanak, különlegesnek tartják, ha sikerül velem találkozniuk. Persze az őzek kárt is okoznak, kiugranak a kocsi elé, megeszik a termést. Velem is felmerülhetnek gondok hosszú távon."
2021. máj. 6. 21:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

"hogy egy kicsit mutassa be magát, főként a belső tulajdonságaira fókuszálva?"


Te bemuttad magad előtte?

Amúgy én hidegrázást kapok az ilyen kérdésekről. A fele nem igaz, amit a másik mond. Sokkal természetesebb és célravezetőbb a természetes ismerkedés, spontán beszélgetés, mint az ilyen vallatás.

2021. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
ha te akartad ezt válaszolni bénán fog kijönni, ha googlelel rákeres és itt is megtalálja :D
2021. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát valahogy el kell kezdeni, olyannal nem találkozok élőben, akivel még két szót nem váltottam. Gondoltam előbb kérdezek, bemutatja magát válaszként, aztán én is bemutatom magam.
2021. máj. 6. 21:41
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy végtelenül szánalmas bemutatkozás,nőként írom, hogy felejtsd el.
2021. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

"Gondoltam előbb kérdezek, bemutatja magát válaszként, aztán én is bemutatom magam."


Nos. Nem. Előbb beszélsz, utána kérdezel. Előbb elmondod magadról, amit a másikról is tudni szeretnél, különben egyoldalú faggatózás lesz belőle.

Én ilyen állásinterjús stílusú kérdésekre nem is válaszolnék.


"akivel még két szót nem váltottam."

Ez rendben van, de természetes módon is lehet beszélgetni, nem csak ilyen kínvallatós kérdésekkel, amivel lazán átdobod a labdát a másiknak, beszéljen ő, te meg majd esetleg utána.

2021. máj. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
96%
Én mondjuk hetero nő vagyok, de ha fordítva kapnék egy ilyen választ, érdekelne az illető... mert nekem ez ilyen "hülye kérdésre hülye válasz" baromkodásnak tűnik, legalábbis elég vicces... és kíváncsi lennék rá, hogy komolyan gondolta-e.
2021. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 igen, komolyan egy őzike.
2021. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Hülye kérdésre hülye válasz.
2021. máj. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Fideszes?
2021. máj. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
56%

"Persze az őzek kárt is okoznak, kiugranak a kocsi elé, megeszik a termést. Velem is felmerülhetnek gondok hosszú távon."

😂😂😂😂😂


"megeszik a termést" csak nem aranyásó tecciklenni?

2021. máj. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!