Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nálatok lenne egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok lenne egyáltalán esélye egy ilyen fogazatú fiúnak?

Figyelt kérdés

Adott egy korai huszas éveiben járó srác, viszonylag vékony testalkattal, 178 centi magassággal, barna szemekkel, és középhosszú, világosbarna hajjal. Az egyedüli szépséghibája a fogai, ami részben az életmódjának köszönhető, (kávé + üdítő túlzott mennyisége) de egyébként a fiú odafigyelj a külsőjére és művelt, jelenleg egyetemista.


Nálatok a csálé, közepesen rossz fogazat már kizáró tényező lenne egy srácnál? Nem arról van, hogy hiányzik egy csomó foga, vagy hogy szinte teljesen fekete lenne neki a szuvasodástól, hanem inkább közepes szinten el van neki színeződve a fogazata.



2020. okt. 24. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen, kizáró.

Egyszer régen nem volt az, azóta is bánom, hogy összejöttem egy ilyen emberrel.

2020. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Konkrétan miért tartod ezt kizáró tényezőnek?
2020. okt. 24. 13:17
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Léteznek már módszerek a fog fehérítésére, nem is kevés. Azt meg nem is értem, hogyha tudja mik okozzák ezt neki, akkor miért folytatja tovább ezt az életmódot.


+Ahhoz mennyi kávét és kólát kell benyomni, hogy tényleg ennyire látsszon? Mert én is felhörpintem a napi 2-3 csésze kávét, de szinte semmi nem látszik belőle. Igaz üdítőket nem iszom (csak ritkán, alkalmakkor), csak vizet.

2020. okt. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Azért kizáró tényező, mert ronda és igénytelenségre vall. Én igényes vagyok a fogaimra, szabályoztatom és megpróbálom a lehető legszebbet kihozni belőlük. Iszonyatosan meguntam, ahogy nekem, mint igényes és legtöbbek által nagyon szépnek tartott nőnek mindenféle külső defektussal rendelkező palik hisztériáztak, hogy ez meg az a defekt nem is baj, felszínes vagyok, ha elutasítom, ő aztán nem is tehet erről meg arról, hogy merem visszautasítani, ha nem tehet róla. Ha megoldásokat javasoltam, akkor meg én lettem az elkényeztett kis sz.ar, mert hogy merem feltételezni, hogy pénzük van ezekre a kis pitsa luxusokra, amiket javaslok. Nagyon elegem lett. Nem vagyok rászorulva igénytelen emberekre, és még az is nagylelkűség volt tőlem, hogy ha a változtatás szándékát láttam, akkor adtam esélyt (úgysem változtatott végül, azóta megtanultam, hogy ha saját magának nincs igénye rá, az olyan is).


Egyébként én is iszom kávét és kólát is, és nekem nincsen elszíneződve.

2020. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Ehhez latni kene, mert van az a kategoria, ami kizaro lenne, de van az is, ami hiaba nem tokeletes, ha csak ennyi baj van vele, nem lenne gond. Kesobb is rendbeteheti.
2020. okt. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj aki a szívedért szeret annak az se számítana, ha ki lenne rohadva.. Az én szerelmemnek is csúnya, de nem számít.. Pedig volt aki megjegyezte, de nem érdekelt senki véleménye.
2020. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

#4 Attól, hogy valakinek rosszak a fogai, az még nem feltétletlenül jelenti azt, hogy igénytelen lenne az adott illető. Én például rendszeresen mosom a fogaimat, naponta kétszer, viszont így is el van szineződve, valószínűleg azért, mert elég nagy mennyiségben fogyasztom azokat az élvezeti cikkeket, amiket felsoroltam.


De ezek mellett odafigyelek a külsőmre, az öltözködésemre, így tényleg nem lehetne rám azt mondani, hogy igénytelen lennék, a ronda meg egy eléggé szubjektív kifejezése, kinek mit jelent.


Örülök, hogy neked van/volt rá időd és lehetőséged, hogy foglalkozz a fogazatoddal, viszont nekem erre se időm (hétfőtől péntekig vagyok bent az egyetemen, főképpen délelőtt, délután négyig) se pedig pénzem nincs, hogy esetleg magán úton csináltassam meg.


Utoljára fogorvosnál (SZTK, szóval nem magán praxisban) idén januárban voltam, akkor ami volt szuvas fogam, azt betömettem, viszont azóta valahogy a tömésnek is sikerült elszineződni, amit tudtommal semmilyen házi opcióval sem lehet leszedni, ami azért zavaró, mert az egyik metszőfogamnál is kellett tömni hátulról, így a fogorvos kivésett egy nagyobb darabot a jobb oldali metszőfogam széléből, ami így - pont a tömés mentén - el van színeződve, erőteljesen.

2020. okt. 24. 13:35
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Hát én nem lennék olyan emberrel, aki kizárólag cukros üdítőt iszik.
2020. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

# 7


Pont erről a magyarázkodásról beszéltem. :D Rendben van ez így, de akkor legyen rendben az is, ha valaki a fogad miatt nem jön veled össze.


(Egyébként ha az egyetemre hivatkozva jössz azzal, hogy neked nincs időd, akkor mit fogsz csinálni akkor, ha már dolgozni fogsz?)

2020. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%

Osztom az előttem szóló lány véleményét.

+Tőlem lehet akárhogy felöltözve, a száját kell megcsókolnom, nem a ruháit.

2020. okt. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!