Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet megismerni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet megismerni olyan férfit, aki nyitott az örökbefogadásra?

Figyelt kérdés
A meddőségem miatt eléggé beszűkültek a lehetőségeim társkeresés terén. Csak örökbefogadással lehetnék anya, de egyedülállóként esélyem sincs belevágni. Viszont a férfiak, akikkel eddig próbáltam ismerkedni, vagy abszolút nem akartak gyereket, vagy kizárólag vér szerintit, így ezek a kapcsolatok rekord idő alatt véget értek. Harminc fölött pedig egyre nehezebb... hol, hogyan lehet megismerni olyan férfit, aki nem menekül el azonnal, amint elhangzik az örökbefogadás szó?

2021. jan. 17. 19:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
nekem jöhet bármi bár 22 vagyok csak. örökbefogadott gyereknek lehet nagyon örülni, mert megmentjük a nehezebb állami ellátásokkal kapcsolatos nehézségeket. viszont én még várok ezekkel a család dolgokkal, mert nincs olyan megalapozott életem ami ehhez szökséges lenne ez sok évbe fog telni.
2021. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Esetleg elvált vagy özvegy férfi aki egyedül neveli a gyerekét szóba jöhet? Így bővítenéd kicsit a kört.
2021. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Itt! Lehetett. Aztán, elszúrták, hogy bármi komolyat tervezzek nővel. Amúgy, 28 vagyok és tervben volt örökbefogadás.
2021. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Elvált pasi kell neked akinek van már saját gyereke.

Ha szabad kérdeznem,te is vágysz a jó szexre?-Tehát impotens pasi kizárva???

2021. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Biztosan vannak ilyen emberek. Ha olyan típus lennék aki akar egyáltalán bármilyen gyereket, akkor nekem nem lenne baj, egyedül azzal, ha az illető a legnagyobb kisebbségünk leszármazottja. Nem tudnám megszeretni.


Meg hasonlóan a macskákhoz, nagyon kicsi korban magatokhoz kell vegyétek, különben általában az árvaház nem túl vidám környezete teljesen tönkreteszi szerencsétlent és azt már nem fogjátok tudni rendbetenni. Sok-sok börtönlakó emberke története indul úgy, hogy árvaházban nőtt fel ahol hamar feledésbe merültek az értékek, mert a többi gyerek verte vagy ilyesmi.

2021. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Hellmano ***** válasza:
57%
Szerezz magtalan férfit az is ey megoldás.
2021. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 nagyon kevés pasi tudja,hogy magtalan mert amíg nem alar gyereket nem derűl ki, kivéve a mumpszos volt....

De az ilyen pasik felének is van gyereke....ha egy nő szülni akar akkor sokan közülük fognak is.:))

2021. jan. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

7.


Mint a viccben ugye, amikor a mindenttudó gurutól kérdezi a fazon, hogy "apám hol van?" és jön a válasz "pecázik a parton". "Ha-ha, apám már meghalt" röhög a kérdező. "Nem. Anyád férje halt meg. Apád kint ül a parton és pecázik"


A vicces az, hogy mindezt sokszor házas férfi követi el, így gyakorlatilag kijelenthető, hogy ez a világ egy fertő. Férfiak és nők egyaránt, kivéve az áldozatai ennek.



"Kill or be killed" mondaná Flowey.

2021. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 éves férfi vagyok. Mivel alacsony vagyok és vékony, nem bánnám ha az utódaimnak nem kéne ezekkel a problémákkal kűzdeniük...szóval én nem bánnám.
2021. jan. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
27%

9.


Ha valaki magas és kövér az jobb? Elárulom neked, hogy nem jobb. Talán annyiból, hogy könnyebben látsz tömegben meg nem fáj annyira, ha neked ütődik valami tárgy, de amúgy... nem jobb.

2021. jan. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!