Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed, amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed, amikor egy nő egyből az elvárásaival indít?

Figyelt kérdés

Írhattam volna férfiakat is, de én is az vagyok, szóval csak a nőknél tapasztalom ezt.

" Fogadd el, hogy nekem a gyerekem az első, fogadd el, hogy duci vagyok, dohányzok, iszok, az ágyban alszik a kutyám, stb". Szóval szinte még be se mutatkoztam, már jönnek az elvárások. Férfi társaim, titeket nem nyomaszt ez? Mert engem marhára.



2021. máj. 24. 07:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Istenadta szerencse, mert még azelőtt kukázhatod, hogy érzelmileg nagyon belebonyolódnál. Sokkal szarabb ez a megszoksz vagy megszöksz fos duma, mikor már egy kialakult kapcsolat van, amit nem dobnál el feltétlenül rögtön.
2021. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
23%
Túl válogatós vagy kérdező!
2021. máj. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

A válaszokat nem olvastam el, csak a kérdésedet.


Így indítani tök korrekt, legalább nem vesztegetem az időmet olyannal, akinek mások a prioritásai, mint nekem. Megköszönöm neki, hogy rövidre zártuk az ismerkedést, és elköszönök.

2021. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is tök rendben van, ha már az első időkben beszél a potenciális partner azokról a dolgokról, amiket az emberek jelentős része nem szokott tolerálni. Én is kiírtam az adatlapomra, hogy olyan embert keresek, aki .... (pl nem dohányzik). Szerintem sokkal korrektebb dolog az elején vállalni, hogy pl van egy gyereked, mint akkor előállni vele, mikor már érzelmek vannak.

A leírásod alapján szerintem neked nem azzal van a bajod, hogy egy adott nő mit vár el tőled, hanem az, hogy mellé ő nem nyújtja azt, amit te elvárnál egy olyan nőtől, akinek ilyenek az igényei. Legalább tudhatod előre, hogy nem őt keresed.

2021. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%

5-ös.


"nekem a gyerekem az első" -> ezzel azt sugallják hogy a másik fél nem fontos, hiszen neki ott van a gyerek, csinálhat bármit is. Akkor miért keres magának párt? Pénz kell, vagy éppen farok? Vagy a ház körüli dolgokat kell elintézni? Persze lehet ezt úgyis tálalni, hogy nem ezt gondolja a másik, de ez volt a példa.


"duci vagyok" -> egészségtelen és tipikusan valamilyen probléma áll mögötte, amivel ezek szerint nem hajlandó szembe nézni. Hogyan bonyolódjak komolyabb kapcsolatba, ha képtelen szembe nézni a saját dolgaival? Sőt, egyébként akarat gyengeség is állhat mögötte, ami nem jobb mint az előző. Ha ennyit sem képes még magáért sem megtenni, akkor mi történik, amikor a kapcsolatunk éppen lejtőn van?


"dohányzok" -> mint az előző + még rengeteg pénzt is visz.


"iszok" -> mennyit? ha sokat, akkor mint az előzőek.


"az ágyban alszik a kutyám" -> tipikus példája annak, amikor nem tud normális kapcsolatot kialakítani egy emberrel, ezért a kutyája lesz az első és felborul a normális egyensúly az ember és állat között.


Vagyis azt mondod, hogy minden ilyen destruktív felvett tulajdonság az ő személyiségének a része és ez jó dologok, amiken nyilvánvalóan nem kellene változtatni?


Ezekkel mind csak azt sugallja, hogy tele van problémákkal és ezekkel nem foglalkozik. Ráadásul mindezt konzerválni is akarja azzal.


Így indul egy jó kapcsolat :).

2021. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
97%

Én nem szoktam nagy elvárásokat felsorolni, nem tudom a tinder milyen, de normális társkeresőn ugye van egy adatlap, azt kitöltöd. Őszintén kitöltöm, aztán jönnek a meglepetések.

Kiírom, hogy van gyerekem.Legszívesebben elvált, gyerekes apukával ismerkednék. Ilyen szinte nem is ír rám, de nem gond. Rám írnak sokan, nem gond a gyerek, írják. Majd megsértődnek hogy nem tudok spontnán kimenni velük MA DÉLUTÁN a várba sétálni, mert nekem bébiszittert kell intéznem, és ő aznap nem ér rá. Ha elmagyarázom, hogy ez nem így megy, sértődötten eltűnnek. Mégis mire gondolt?


Másik: kiírom, hogy komoly kapcsolatot keresek. Ők is, állítják. Aztán megsértődnek, hogy második randin még nem fekszem le velük. Hova sietünk? Nem akarjuk megismerni egymást?

Kiírom, hogy legyen nemdohányzó. Rám írnak dohányzók, a kedvencem a leszokó félben lévőek (sosem fognak leszokni). És bizonygatják, hogy ők csak napi 5-10 szálat szívnak el. Dohányzik? Igen. Írtam, hogy nem kell ilyen? Igen.

A diplomát már le sem merem írni, mert ez olyan sértő egyesek szemében, mintha rasszista lennék.

Szóval megértem azt, aki belefáradt és rövidre akarja zárni a dolgot és már az elején leírni azt, amit már vagy ötvenszer elvártak tőle, nem fog senki kedvéért lefogyni, nem teszi ki az ágyból a kutyát és szereti a gyerekét. El tudod fogadni? Ha nem, ne vesztegessétek egymás értékes idejét azzal, hogy megpróbálod megváltoztatni. Ha oda vagytok egymásért úgyis fog alkalmazkodni, amennyire tud. De vannak dolgok amiken nem érdemes változtatni. Mindenki olyan partnerre vágyik, aki elfogadja őt így ahogy van. És akit ő is el tud fogadni úgy, ahogy ő van.

2021. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyomaszt. Mindenkinek vannak eljárásai.
2021. máj. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ó Nagyon egyszerű!


Azonnal mérlegelni, tudom, hogy kell e ez nekem vagy nem, ha nem akkor viszlát!

2021. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is rendben van ilyet írni, meg ezek nem is igazán elvárások, hanem tényállítások. :D Elvárás az lenne, ha azt írná, hogy akkor húzz jobbra ha van kocsid, megtakarításod, stb. :D Szerintem tök jó, hogyha nem húzzuk egymás idejét, akinek nem oké, hogy ágyban alszik a kutyám azzal nem fogok járni, tehát randiznunk sem érdemes.
2021. máj. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Céltudatos, önbizalommal teli jó esetben, rossz esetben hárpia.
2021. máj. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!