Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed, amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed, amikor egy nő egyből az elvárásaival indít?

Figyelt kérdés

Írhattam volna férfiakat is, de én is az vagyok, szóval csak a nőknél tapasztalom ezt.

" Fogadd el, hogy nekem a gyerekem az első, fogadd el, hogy duci vagyok, dohányzok, iszok, az ágyban alszik a kutyám, stb". Szóval szinte még be se mutatkoztam, már jönnek az elvárások. Férfi társaim, titeket nem nyomaszt ez? Mert engem marhára.



2021. máj. 24. 07:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%
9-es, miért járok rossz úton? Mert hajlandóak vagyunk kinyílni és elfogadni a másik gondolatait, amik egyértelműen előre visz minket?! :O Úgy gondolom, hogy párkapcsolat arről szól, hogy komolyan foglalkozunk a másikkal és nem áll meg a szex és a közös programok szintjén.
2021. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Végülis jó irányba viszi az ismerkedést, mert általában balra húzom az ilyet.

Rendszerint olyan dolgokat sorolnak fel, ami számomra kizáró ok, így nem vesztegetjük egymás idejét.

2021. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom - nő és férfi esetében is - hogy őszinte és tök jó, ne raboljuk egymás idejét.

Én nő vagyok és örültem mindig ha gyorsan kiderült hogy van valami defektje a pasinak mielőtt belebonyolódna az ember a dolgokba.


Mondjuk a részedről ezt a "fogadd el hogy duci vagyok"-ot nem értem és nem tudom mikor mond pasinak ilyet egy duci nő, mivel ha a pasinak nem tetszik a duci nő, eleve el se kezd vele ismerkedni, így nem értem hogy pattoghatna a nő. Nem tudom elképzelni a helyzetet ahol ilyen elhangozhat. Se élőben se társkeresőn nem másznak rá a nők a férfiakra kéretlenül és követelik hogy fogadják el őket.

2021. máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt volt a csaj. Leírta, hogy ő milyen és nem fog a kedvedért sem változtatni magán. Ő ilyen, és ha neked nem tetszik, akkor máris leléphetsz. Én is így tettem volna.A későbbiekben, ha maradsz, akkor nem lesz meglepetés már számodra. Ezzel mi a baj? Ha nyomasztónak érzed, akkor lépj, le máris.
2021. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
12%
Csak a noknek lehetnek elvarasai (es igy is talal majd pasit elhiheted), ha pasinak van akkor egyedul marad
2021. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
23 Én már ismerkedtem olyan pasival, aki tök normálisan indított, aztán jöttek az elvárások. Miért nem festem magam, miért nem hordok ékszereket. Miért nem akarok kicsit lefogyni. (hatvan kilósan). És nem az első randin hanem így menet közben és persze amúgy szimpatikus volt, nem akartam volna elveszíteni és elkezdtem veszettül alkalmazkodni, ő meg fokozatosan letörni az önbizalmamat. Nem jó ez így. Vannak pasik, akik nehezebben találnak nőt és ráírnak olyanra, aki még akár tetszene is nekik, ha.....nem önmaga lenne, hanem valaki más. Persze, hogy sok nőből lehet cicababát varázsolni, de ha nem olyan a stílusa, nem fog menni. És igen, sokan azt mondják, kövér nőt nem akarnak, de összejönnek egy husisabbal aztán jönnek az elvárások, hátha lefogy. Ez annyira szánalmas.
2021. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy a gyerek az első nem úgy kell érteni, hogy a férfi csak azért kell, hogy legyen aki megcsinálja a ház körüli dolgokat. 🤷‍♀️ nem tudom miért így kell értelmezni? Egész egyszerűen arról van szó, hogy gyerekes anyukánál nem biztos, hogy lesznek spontán randik, kettesben nyaralások, random dugások a konyha közepén, főleg, ha mondjuk apuka nem foglalkozik a gyerekkel és így hétvégén se viszi el és tényleg az anya van mindig a gyerekkel.

Mikor társkeresőn voltam, én is kiírtam dolgokat. Mint pl.: ne dohányozzon, a várostól ahol lakom max 100 km távolság fér bele mert közel a 30-hoz nem szeretnék az ország másik felében kapcsolatot senkivel, ne legyen gyereke, szeresse az állatokat de ne azon az elven, hogy annak kint van a helye az udvaron, illetve hogy nem vagyok modell alkat (bár a képen egyébként is látszott amit kiraktam, de gondoltam megerősítem a dolgot) és akit ezek közül bármelyik is zavar az ne írjon, mert akkor nem egymást keressük. 🤷‍♀️ persze voltak akiknek nem ment a szövegértés, de velük nem is beszéltem annál többet, mint hogy megköszöntem a levelüket és kedvesen elutasítottam őket. Annyira sz.r meg mégse lehetek, mert ott ismertem meg a férjem, aki minden elvárásomnak megfelelt. De kapaszkodj meg, neki is voltak elvárásai, és én is megugrottam azokat na bumm.

2021. máj. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
49%

férfi vagyok, velem is sokáig aludt a kutyám mert benti kutya nem koszos malac, a dohányzás az kemény függőség amit kevés ember tud elengedni de azok is általában akik igen többnyire koca dohányosok ezért egy kezdetleges kapcsolatnál nem hiszem hogy valaki egy idegen miatt egyből elhagyná .

Amiket értál ezek nem elvárások csak az ő szokásai, elvárás az mikor egy nő egyből feldobja hogy milyen munkák azok amik elfogadhatók egy férfi részéről, mennyi a betevő, hol él milyen körülmények között, mennyi anyagi érték van eddig a tulajdonában... Velem kezdeti kapcsolatban ne akarjon egyből a nő gyerekeket tervezni ha nem ismerjük meg egymást éljünk együtt pár évet már ha tudunk aztán térjünk vissza a dologra, sose tartottam normálisan azt a nőt aki egy pár hónapos kapcsolat vagy netán már az elején babát tervezne egy fél meddig ismert fickóval..

2021. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!