Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményed, amikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed, amikor egy nő egyből az elvárásaival indít?

Figyelt kérdés

Írhattam volna férfiakat is, de én is az vagyok, szóval csak a nőknél tapasztalom ezt.

" Fogadd el, hogy nekem a gyerekem az első, fogadd el, hogy duci vagyok, dohányzok, iszok, az ágyban alszik a kutyám, stb". Szóval szinte még be se mutatkoztam, már jönnek az elvárások. Férfi társaim, titeket nem nyomaszt ez? Mert engem marhára.



2021. máj. 24. 07:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
99%
Most csak a "fogadd el, hogy nekem a gyerekem az első" részhez szólok hozzá, mint kisgyerekes anyuka. Ha nem tisztázzuk ezt a legelején (mert megdöbbentő módon ez sokaknak nem egyértelmű), akkor később potenciálisan konfliktust szül és csak egymás idejét pazaroltuk. Ez nem az elvárásokról szól, legalábbis nem olyan értelemben, ahogyan gondolod. Értem én, hogy hangulatromboló egy ismerkedésnél, ugyanakkor ha valakinek van egy olyan tulajdonsága, amiről tudható, hogy sokak számára vízválasztó, de ő nem akar/tud ellene tenni, nem hajlandó megváltoztatni (gyerek prioritásként kezelése, túlsúly, kutya ágyban alvása, hasonlók), akkor azt még jobb, ha a legelején közli, hogy csak akkor ismerkedj vele, csak akkor folytassátok ezt az egészet, ha neked ez belefér. Ezzel igazából neked is szívességet tesz, mert el tudod dönteni már ott helyben, az első percben, hogy mennyi időt és energiát akarsz te ebbe beleölni. Még ha nyomaszt is.
2021. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
14%

1-es, akkor sem helyénvaló rögtön így indítani. Ráadásul egy párkapcsolat a másik átformálásáról is szól. Jó esetben mindketten megtalálják a helyüket és kölcsönösen terelik egymást a jobb és egészségesebb élet felé.


Ha valaki így indítana, akkor állnék is tovább.

2021. máj. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
40%
2# Azért gondolom te is sejted, hogy egy nőnek eszébe sem jut valóban így indítani, ezt csak az ilyen lelki nyomorékok állítják, mint pl a kérdező. Ha benyalod, akkor te is az vagy.
2021. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem akarja az idejét pocsékolni, így lefekteti a fix dolgokat, szerintem ez korrekt.

Sok nő van, aki belefáradt már a társkeresésnek nevezett posványba, ezzel kímélik meg magukat. Maximálisan érthető.

2021. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
#1 vagyok, gyanítom a kérdező által felvetett esetekben sem az történik, hogy ő ráköszön az illetőre, és a nő meg erre azzal válaszol, hogy én a kutyámmal alszom, fogadd el. Egy (jó) kapcsolat nem formálja át a másikat, persze együttélésnél alkalmazkodunk egymáshoz meg idővel "összeérünk", de azok a tulajdonságok, amik a személyiségünk alapját képezik, nem fognak változni és kifejezetten káros dolognak tartom, ha ezzel próbálkozik a partner (akár férfi, akár nő akarja radikálisan megváltoztatni a másikat). Ha a kutyával együtt alvás, a túlsúly, az akármi ilyesmi az adott nő személyiségének alap része, és ő ezzel tisztában van, hogy SENKI kedvéért nem hajlandó ezen változtatni, akkor inkább lépjen le a potenciális udvarló, minthogy X ideig küzdjenek egymással olyasmiért, amit a nő az ismerkedés elején már tényként közölt.
2021. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Nőként rengeteg pasi leírása is így néz ki, hogy felsorol egy csomó negatív dolgot és a végére odateszi hogy vagy fogadj el így vagy hagyjuk egymást. A másik, amikor azt írják le, hogy milyen nő nem kell nekik és egy rakat dolgot felsorolnak vagy normális vagy egyenesen rettenetes stílusban. Inkább írta volna le a hobbijait. Persze 1-1 kulcsfontosságú dolgot le lehet írni, hogy nem szeretne olyat, aki dohányzik vagy gyereket akar vagy komoly kapcsolatot, de ha mind a 300-500 karakter erről szól, az eléggé kiábrándító. Gondolom hasonlóan élik meg a pasik is.
2021. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
43%
Az olyan nőt(vagy férfit) , el kell engedni. Ha bármikor úgy éreztem, hogy a másik fél viselkedésében valami nem klappol, angolosan távoztam. Persze egy kapcsolatban alkalmazkodni kell, de ha úgy látom, hogy ez egyoldalú, akkor nem maradok vele. Jó esetben, ilyen kérdések nem fogalmazódnak meg.
2021. máj. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
10%

Igaza van. Meghallgatod, rájössz hogy megint egy dugopajti van soron, néha elintézed azt keresed az utódját.


Mi ezzel a gond ?

2021. máj. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%

egymás átformálása egy kapcsolatban??? #2 te nagyon rossz úton jársz!!


kérdező: ez pont olyan amikor egy "férfi" leírja h a nő legyen maximum 55 kg és legyen hosszú haja.... mindenki az elvárások rabja

2021. máj. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
81%

Miért baj az, ha valaki egyből az elvárásaival indít? Felgyorsult világot élünk, dolgozunk, ott a házimunka, és sokaknak van szabadidős tevékenysége is. Nyilván kevés idő van kifejezetten ismerkedni, ezért szerintem nem is baj az, ha már az elején közöljük az álláspontunkat és az igényeinket. És ha nincs egyezés, akkor mehet tovább. Senki sem szereti az értékes időt pazarolni.


Amúgy meg hozzáteszem, ha egy nő eléggé erős vonzalmat érez, akkor majd úgy racionalizálja a dolgokat, hogy az adott férfi jó értékelést kapjon. A férfiak meg ha nem támasztanak igényeket, az egyértelműen csak szexkeresés.

2021. máj. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!