Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet/hogyan lehet ÉLŐBEN...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet/hogyan lehet ÉLŐBEN ismerkedni?

Figyelt kérdés

Most végeztem a harmadévvel az egyetemen. Ezután már csak szakmai gyakorlatom lesz, meg szakdogát írok, tehát rendes óráim nem lesznek.


Az online oktatás ilyen téren is elégge betett, anno meg amikor voltak egyetemi programok, bulik, stb könnyebben lehetett ismerkedni, most ez kiesik.


Vannak barátaim, akikkel szoktam is eljárni, meg egyedül is (kimozdulós típus vagyok) de rajtuk keresztül nem nagyon ismerek már meg új embereket, ha mégis akkor főleg lányokat (én is lány vagyok) ami nem baj, csak épo hetero vagyok, tehát ilyen szempontból tárgytalan.


Szóval most kicsit meg vagyok lőve.:)

(Interneten nem szeretnék, nem jött be.)



2021. máj. 24. 20:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Hát pedig ha vannak lány barátaid, akkor velük odamehetnétek fiú társaságokhoz.
2021. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

#1 az nem furcsa hogy csak úgy random odamegyünk idegenekhez a semmiből?:D


Nem mondom, néha iszogatásokkor kialakul ilyesmi, de nem gyakran.

2021. máj. 24. 20:21
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek olyan helyre ahol pl van csocsó ott adja magát, hogy megszólíts másolat, hogy be állnak a játákba. Vagy valami ilyasmi hely esetleg ahol van indok a másikhoz szólni.
2021. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne furcsa? Ti nőként bármilyen ürüggyel oda tudtok menni és kevésbé tűntök bénának és utána simán ki is tudtok hátrálni belőle bármelyik pillanatban.


A kérdés már csak az, hogy a lánytársaságod hogyan áll ehhez a kérdéshez, mert ha te vagy az egyetlen, aki pasizni akar, akkor nincs könnyű dolgod.

2021. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#4 igazából majdnem mind olyanok vagyunk hogy szívesen beszelgetünk másokkal. Van olyan akinek van barátja de ő is elég nyitott úgy alapból az emberekre:)
2021. máj. 24. 20:48
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Ha nem szeretnél odamenni egy fiúhoz sem, akkor keress egy nyilvános helyet pl. egy sétálót vagy egy parkot és tölts ott több időt egyedül. Ha valaki szimpatikus lesz neked, akkor nézd őt és a mosoly se maradjon el. Ha tetszel neki biztos oda fog menni hozzád!

25F

2021. máj. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De a csocsós nem rossz ötlet, hasonló jók jöhetnének még.


Akár társaságban akár ha egyedül vagyok helyzetre:)

2021. máj. 24. 20:48
 8/23 anonim ***** válasza:
98%
Nyugi, előbb-utóbb összejön. Most van egy kis bökkenő, de hamar helyrerázódik minden. Lány vagy, neked könnyebb dolgod van.
2021. máj. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#8 oké értem én, de kicsit konkrétabban lehetne hogy hol jöhetne össze, vagy hogyan, mit kéne tennem, mivel bátoríthatnám az egyéneket vagy akár en mivel mehetnék oda stb.
2021. máj. 24. 21:16
 10/23 anonim ***** válasza:
17%
Csak számomra ijesztő az, hogy ilyen emberek kerülnek ki a felsőoktatásból?
2021. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!