Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként szégyellem a havi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szégyellem a havi keresetemet, így nem nagyon merek ismerkedni, van olyan, aki elfogadná, hogy nagyon keveset keresek?

Figyelt kérdés
Fontos,hogy támogatói kapcsolat szóba sem jöhet, az minden létező erkölcsi elvemmel ellentétes.

2021. máj. 25. 17:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Mert mennyi az a nagyon kevés? És mivel keresed?
2021. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Kőzszférában dolgozom, nettó havi 175 ezer Ft.
2021. máj. 25. 17:55
 3/42 A kérdező kommentje:
*közszféra
2021. máj. 25. 17:55
 4/42 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy van. De van valami, amit fontosnak tartok megemlíteni. Olyannal szerencsés összejönni, akivel nagyjából hasonló a színvonalatok, meg az elképzeléseitek a pénzt és a költekezést illetően. Nagyon sok konfliktushoz vezethet az, ha az egyik fél bármit megengedhet, a másiknak meg éppen alig telik az alap dolgokra. Ott nagyon sokszor nem tudják beleképzelni magukat egymás helyzetébe a felek és jönnek a problémák.

Egyébként legalább van jövedelmed. Én turizmusban dolgoztam "azelőtt" és most nem kellek sehová.

2021. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem mindegy. Dolgozol és ha úgy van, majd keresel másik helyet. Nem kell ezen ennyit rugózni. Engem se érdekel. Most jól keresek, lehet, hogy 1 hónap múlva meg nem. Aztán megint jól. Keress jobban fizető állást, ha szerinted ez bármit is befolyásol.


26/N

2021. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nem gáz. Közszférában legalább akkor 8tól 5iges munkaidőd van, hétvégén szabad vagy.
2021. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
69%
Az a baj h a mai világban a nőket nem fizetik meg, megha ugyan annyit is dolgozik mint egy férfi. Lehet azt mondani h keress jobban fizeto állást de az a baj h nem nagyon van. Ami még jól fizet az mellet meg nincs élete az embernek...
2021. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Felénk ez nagyon jó keresetnek számít.
2021. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Budapesten élek, albérletet kell fizessek, ennem kell, közüzemi számlákat kell fizessek, bérletet kell vegyek, és akkor még szórakozásra egy Ft-ot sem szántam. Szóval alaposan zsonglőrködnöm kell, hogy hónap végére is maradjon pénzem.
2021. máj. 25. 18:04
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyiből neked még marad is, akkor meg főnyeremény vagy. Legalább tudsz bánni a pénzzel. Okos pasi összejön veled, és rádbizza a pénzt:)
2021. máj. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!