Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keveset kereső és nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keveset kereső és nőknél sikertelen férfiak, szerintetek minden megváltozna nálatok ha hirtelen havi nettó 400-600 ezret kezdenétek keresni?

Figyelt kérdés
Ez gyógyír lenne az életetek legtöbb problémájára? Hirtelen lenne nőtök, lenne önbecsülésetek, nem látnátok mindent olyan negatívan? Vagy mi történne akkor pontosan szerintetek?
2020. okt. 4. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Tegyük fel, havonta 600 ezer nettóm lenne.


Abból félre tudnék tenni évente (mondjuk kerekítsünk), 3,5 millió forintot. Az azt jelentené, hogy néhány év, és már hozzá is tudnék jutni egy saját lakáshoz, amelyre egyébként esélyem sincsen.


A saját lakás már önmagában férfiúi önbecsülést adna. De lenne azért más előnye is. Például az életmód. Meglenne a szabadságom, a hatalmam a saját életem felett. Azt veszek, amit akarok a boltban, nem kell számolgatni a pénzt. Azaz eltűnne a pénz miatti stressz. Ez boldogabb mindennapokat jelentene, ami bizony a kisugárzásomon is meglátszana.


Valószínűleg beszereznék egy jó kocsit, olyat, amilyet szeretnék. Szerintem az már 4-5 millióból meglenne. És persze az autó szintén olyan státuszszimbólum, ami bizony befolyásolja a nőknél való sikerességet.


Szabadidős tevékenységet. Itt megint csak olyan költséges dolgokra futná, amikre jelenleg nem. Például személyi edző melletti sportolás. Vagy heti rendszerességgel egy masszázs. Itt is azt tudom mondani, hogy ezek boldogabbá tennének, a boldogságot pedig megérzi a környezet.


Ki tudja, lehet egyszer igénybe vennék egy stylistot, amelyik profi szakmai szemmel meg tudja állapítani, hogyan újítsam fel a ruhatáramat.


Nem jut jelenleg eszembe több így elsőre, de a pénzben ez a szép. Nem is kell tervezned. Ha van pénzed, akkor eszedbe jut valami, és megszerzed.

2020. okt. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 acelsziv ***** válasza:
64%
És miután megszereztél mindent- kb 10 év alatt - rájönnél, hogy még mindig egy lelki roncs vagy aki normális nőnek továbbra sem kell.
2020. okt. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Pénz=lehetőségek.

Szóval igen, azt gondolom hogy egy csomó pasi könnyebben ismerkedne, ha a havi szabadon elkölthető pénze (étteremre, hobbikra, fodrászra, stb) nem 10.000 forint, hanem 100.000 forint lenne.

De ez a nőkre is ugyanúgy igaz. Én személy szerint sokkal többet mozdulnék ki emberek közé, (színház, mozi, kiállítások, uszoda, tánctanfolyam, mézkóstoló, stb) ha több pénzem lenne. Egyetemistaként elég szoros a költségvetésem. (Nem panaszkodom, eltartanak, van mit ennem, van hol laknom.)

N

2020. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
15%

2-es...

én vagyok lelki roncs? Kisapám, az anonim beszólogatás tudod mit árul el egy ember személyiségéről? Egyrészt, hogy gyáva. Másrészt, hogy valami rohadtul nincs rendben vele. Ugyanis aki rendben van lelkileg, az nem érzi szükségét, hogy gyáva módon anonim próbáljon gyalázkodni. Ilyet a kisebbségi komplexusos frusztrált boldogtalan emberek szoktak.


acelsziv... na ne röhögtess már, te gyáva sz@r...

2020. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

#4

Válaszodból adódik, hogy még is az vagy, különben nem lennél ilyen támadó. ;)

2020. okt. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha az volt az egyetlen problémád hogy nagyon csóró vagy.
2020. okt. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp előny lenne, most nem arra gondolok, hogy rögtön az aranyásókra, meg bombázókra pályáznék, hanem ha összejönnék egy átlagos lánnyal, aztán úgy alakulna, hogy házasodnánk is, lenne gyerek, akkor az ő keresete kiesik ugye. Így csak az én fizetésemből élnénk. Csak jobb érzés, az, hogy hó vége felé még marad pénz, mint az, hogy van még 10 nap fizuig, de már az ismerősöktől, rokonoktól kell kölcsön kérni erre-arra. Erre az utóbbira élő példa volt előttem annak idején.
2020. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

Semmi nem változna meg. A pénzen semmi nem múlik, ha az ember csak társat akar de nem családot. Igazából a gyerek a drága, de azt úgysem akarok.

A külső számít szinte csak.

2020. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ennyi pénzt kint egy takarító is megkeres, csak mondom. Ha ezen múlna, mindenki kiment volna már külföldre és lenne nője.
2020. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Több pénzzel eleve nem aggódna annyit az ember. Ha pedig valaki nyugodt,vidámabb az könnyebben is ismerkedik, mert a folyton morgó , panaszkodó ember nem a legjobb társaság.
2020. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!