Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ismerkednél ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ismerkednél ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Olyannak aki nem az a csajozós típus, szerény viselkedésű, és nem is volt kapcsolata.

Adnátok neki esélyt, vagy egyből felejtős?

Lehet egy ilyen fiúnak hozzá hasonló barátnője, vagy csak a nála rosszabb kinézetű lányoknál van esetleg esélye?


2021. máj. 26. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerény alatt nem a nagydumás, hanem átlagot érted vagy azt aki sosem megy sehova, nem mer odamenni senkihez, nem ismerkedik?

De még mindig nem ezen múlik. Nekem pl nem jönnek be a nagydumás figyelem központja fiúk-férfiak, hanem az átlagosak. Viszont szeretek közösségbe járni, társaságba nem örülnék ha nem szólalna meg a barátom.

2021. máj. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ezen kívül milyen. Amúgy meg lehet hozzád hasonló barátnőd, de nem fog bekopogni az ajtódon, szóval ehhez muszáj lenne ismerkedni. Nem kell csajozós típusnak lenni, de nem árt, ha tudsz kezdeményezni és beszélgetni lányokkal, különben nehezen lesz kapcsolatod.
2021. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el, kérdező, mit jelent az, hogy "szerény viselkedésű"?
2021. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Ilyennek igen, de olyannak, aki random átvált T/2-ből E/2-be egyazon megszólításban, olyannal nem. Kicsit ijesztő.
2021. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem jönnék össze ilyen pasival.
2021. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Már túl öreg vagyok a szűz tanoncokhoz, plusz nem jön be a visszafogottság, mert én sem vagyok az. Egyébként komolyan, mi az a szerény viselkedésű?
2021. máj. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen fiúval összejönnék. Veled kérdező, akinek ez a 100. ilyen kérdése, biztosan nem.
2021. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%
Fiúval nem. 28 évesen hadd ne fiút akarjak már magam mellé, hanem férfit. Ha ez a férfi szobanövény típus, tehát egy helyben ül, meg sem szólal társaságban stb akkor igen, felejtős.
2021. máj. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Írd ki még 100x a kérdést, hátha mást válaszolunk. Szerény viselkedésű, anyám borogass.
2021. máj. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!