Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, meneküljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, meneküljek ilyen férfitől?

Figyelt kérdés

Interneten randiztam egy tök kedves férfival, első randi tök jó volt, csók is volt.

Második randin viszont nagyon furi volt, fél órán keresztül arról kérdezett hogy hány fiú barátom van, soroljam fel napi szinten kikkel szoktam beszélni facen és hogy mennyit, mást fiú barátokkal szoktam e találkozni stb...

De elég indulatosan határozottan kérdezte ezeket....


2021. máj. 27. 18:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem érdeklődés hanem masszív féltékenység és kontrollmánia. Ha belemész vele a kapcsolatba, előbb utóbb kisírja, hogy leépítsd az összes fiú barátodat.
2021. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kisirja hanem kieroszakolja aki itt sirni fog az max a kerdezo

Lany barataid se lehetnek majd mert azok meg mind kur vak lesznek

Facebookod se lehet

De ekozbe neki persze mindent szabad

Ha van egy kis eszed nem kell neked ilyen ember..

2021. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem érdeklődés.Tipikusan az irányítás mániás agresszív bántalmazó típus.Ne legyen harmadik randi akkor jársz a legjobban!
2021. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal lépj le. Ha ennyire korán elkezd ilyeneket, később mi lenne?

Mindenkitől eltiltana, ha fiú, ha lány.

2021. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen kamunak hangzik, de abban a valószínűtlen esetben, ha mégsem az: igen, légyszi menekülj és ezt nyugodtan alkalmazd a későbbi creepy fazonokra is 🤗
2021. máj. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem házasodjatok, költözzetek ki valami zsákfalu utáni tanyába és lesz boldog életed...
2021. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolso, en majdnem igy jartam.. haka Istennek idoben eszbekaptam nagyon elrontottam volna vele az eletemet..

(12es vagyok)

2021. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
"haka Istennek idoben eszbekaptam" helyes. ;) Sajnos nem mindenki képes erre, mert nincs hova kapni...
2021. máj. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tudom.. a sogornoim mind olyan nyomorult eletet eltek hogy fajt nezni..
2021. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!