Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy nem meneküljek el a szimpatikus csajoktól?

Figyelt kérdés
Amikor összefutok olyan látásból ismert csajokkal, akikkel köszönőviszonyban vagyok és szimpatikus lelépek gyorsan, csak köszönök neki egy sziát. Mert nem tudok neki miről beszélni és azt gondolom, hogy teljesen unalmas vagyok, nem vagyok most felkészülve ismerkedésre és különben is szarul nézek ki. Mindig haragszom ilyenkor magamra és elhatározom, majd legközelebb, de legközelebb is ezt csinálom :(
2018. okt. 17. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Önfejlesztés.


Felállítasz egy értékrendet, ami ötvözi a magaddal kapcsolatos érzelmi, szellemi, és fizikai elvárásokat, és elkezdesz ezen értékrend felé haladni, minden nap tenni érte valamit.


Önértékelés, önbecsülés, önbizalom.


Az önbizalmat a sikerélmény, és a kudarcélményből tanult hasznos tapasztalat építi fel.Ne kívülről várd a megerősítést, te magad légy a minőségi pont, ami függ mások véleményétől.


Minden fóbiás helyzet megoldása a szituációba való tudatos beleereszkedés, ezt nevezik konfrontációs terápiának.

2018. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ami nem függ*
2018. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz náluk biztosra menni, ha nem akarsz tuti garanciát arra, hogy össze fogsz velük jönni, akkor mindjárt nem lesz miért izgulnod, akármennyire is paradoxonnak hangzik.
2018. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert félsz a kihívásoktól
2018. okt. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!