Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak mekkora része jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mekkora része jár úgy, hogy egész életében nem jut neki egyszer se olyan nő, amilyenre vágyik?

Figyelt kérdés
Őszintén: a férfiak többsége olyan nő mellett köt ki, amilyet akar, vagy belefásul a keresgélésbe, és lecövekel annál, aki jutott, és egész életében lesz egy hiányérzete? Elhiszem, hogy van pár Casanova, akinek ez nem okoz gondot, aki annyira imádja magát, hogy a csajok is imádják, de a többségnek nem ilyen jó az önképe.
2021. máj. 28. 23:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
74%
kis resze, leginkább csak a magához kepest irrealis igenyekkel rendelkezo selejt incel luzerek. bar kerdes, hogy oket erdemes-e ferfinak nevezni.
2021. máj. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
24%

A többsége ilyen. A jobbaknak fiatalon összejön csak nem illenek össze, a többiek fizetnek érte.


De a többség fixen olyan mellett állapodik meg, aki erős kompromisszum, csak ezt erősen tagadják, mert ha nyíltan kimondanák, még az se lenne.


Helyette röhögnek a GYK-t olvasva a kötényhasú barátnőjükkel mert megszólal bennük a vészcsengő, hogy még heti/havi szex se lesz, ha vállalják az ŐSZINTE véleményüket.

2021. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
99%
Azért megkérdezném, hogy magatokat minden nő álmának gondoljátok? Biztos rolatok álmodozik az a nő, aki mellett nem lenne hiányérzetek?
2021. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Utolsó: ha nekem szól a kérdés, nekem erre az a válaszom, hogy szerintem egy teljesen korrekt külsővel és az átlagnál magasabb intellektussal és intelligenciával vagyok felszerelve. Ennyit tudok erre mondani. Igen, azt gondolom, hogy szerintem sokkal több nőnél kellene, hogy legyen esélyem, mint amennyinél a gyakorlatban van. Nekem az a meglátásom, hogy a nők értéke nyugaton irreálisan megnőtt, valahogy úgy, mint egy pénzügyi lufi esetében. Valszeg azért, mert sikk lett a nők között a karrier, és ezzel párhuzamosan vesznek ki a világból a férfi értékek.
2021. máj. 28. 23:46
 5/67 anonim ***** válasza:
26%
50%, ha tartós kapcsolatra gondolok akkor pedig 90%.
2021. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
28%

#3: Nem minden nő. Nekem egyetlen nő kellene. És nem szépségkirálynő. Legyen vékony, de ha melle/segge nincs sem érdekel. Belsőre meg legyen hűséges, de szeresse a szexet (csak velem) és az alapvető együttélésre legyen alkalmas. De az is jó, ha nem akar együtt élni, csak ezt tudjuk megbeszélni nyíltan egymással.


Túl nagy igény?


Ja, igen, 180 alatt vagyok valamivel, nem vagyok kreol és sajnos kopaszodom is...

2021. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
94%

A NŐK mekkora része jár úgy, hogy egész életében nem jut neki egyszer se olyan FÉRFI, amilyenre vágyik?


Őszintén: a NŐK többsége olyan FÉRFI mellett köt ki, amilyet akar, vagy belefásul a keresgélésbe, és lecövekel annál, aki jutott, és egész életében lesz egy hiányérzete? Elhiszem, hogy van pár PLAYMATE, akinek ez nem okoz gondot, aki annyira imádja magát, hogy a FÉRFIAK is imádják, de a többségnek nem ilyen jó az önképe.

2021. máj. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
19%

#3

Attól függ milyen téren.

Kinézet? Nem, bár szerintem a felső 30-40%-ban benne vagyok.

Érdekes hobbik, izgalmas programok? Nem extrém dolgok, de nagyon sok mindenre nyitott vagyok, van jópár hobbim, szívesen próbálok ki újakat.

Annyagi javak? A rózsadombon nem veszünk villát (legalábbis az én pénzemből sajna nem), de ha a fizetésemet nézzük akkor az azért a korosztályos bérek között a felső 20%-ban benne van. Van saját lakásom, gyakorlatilag saját autóm.

Megbízhatóság, családalapítás? Szerintem akinek erre van igénye, neki igen.

Intelligencia? Igen.


A probléma ott van, hogyha a nőket egy homogén halmaznak vesszük (ilyen csoda általános kérdésnél nem tudok mást tenni), akkor nekik hamarabb álom pasi Berki Krisztián, Pumped Gabo, M Richard meg Andy Vajna mint én. És ez a szomorú.

2021. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
93%
Hát nemtom, de mindenesetre még nekem sem jött össze a Grace Kelly-fejű, nagyseggű, análszexszerető, 5 nyelven beszélő, 300 IQ-s ember-macskanő hibrid, aki az ideálom, úgyhogy mondhatni én is azoknak a sorát gyarapítom, akik kénytelenek kompromisszumot kötni a nők terén.
2021. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

"A NŐK mekkora része jár úgy, hogy egész életében nem jut neki egyszer se olyan FÉRFI, amilyenre vágyik?"


Nem tudom, de náluk ez sokkal inkább választás kérdése, mint nálunk. Egy férfi vagy kell egy adott nőnek, vagy nem. Amit a hatos megfogalmazott, az egy teljesen normális, reális igény. Én se vágynék másra vagy többre.

2021. máj. 29. 00:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!