Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy már volt (a téma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már volt (a téma biztos, a cikk lehet, még nem), mi a véleményetek az alábbi cikkről? Általános jelenség tényleg, a nők rontották el, a férfiak, az egész társadalom, hogy lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Vagyis az általános változtatás persze nem olyan egyszerű és gyors, az egyéni megoldásokra vagyok kíváncsi. Sikerült valakinek a farokküldős képek között találni egy tartalmas kapcsolatot kereső férfit, vagy akár élőben ismerkedni? Hogy lehetne jobban csinálni?

[link]



2021. ápr. 19. 10:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%
Döntsétek már el, hogy azért gonoszak a nők, mert csak a top 10% kap szexet tőlük, vagy azért, mert bárki.
2021. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

1


Mindenki más, kivéve az ártatlan és jószívű incelek..

2021. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon jól bemutatja a cikk a problémát. Nyilván a nők is hibásak, hogy idáig süllyedtünk.
2021. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Igen, minden a nők hibája, meg a jóképű, sikeres férfiaké. Az incelek áldozatok, annak ellenére, hogy olyan remek, jófiúk.
2021. ápr. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

A cikke elég szubjetív. Igazából csak egy ember véleményét olvashatjuk. Akti nem is látunk, ismerünk. Sok az általánosítás és a következtetés.

Kb annyira releváns így, mint bármelyik gyk-s tapasztalat lenne.

Egyénként nem vagyok 40 éves, ezért arról nem tudok nyilatkozni, hogy abban az élekorban pontosan mit keresnek a férfiak.

Nyilván sok van, akik csak a szexet. De engem nagyrészt megtalálnam komoly szándékokkal is a fiúk.

A cikk végén pedog a konúziót nem is értem...

Komolyan elmondta a nő pár srác talasztalatát, akik nem is nyilatkoztak és máris készpénznek veszi a cikk, hogy igaz?

Hát akkor biztos így is van...

Az a véleményem rövuden, hogy eu a cikk egy szubjektív, egy szemszögből brmutatott általánosítás.

2021. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Statisztikailag egy (1) nőt legalább ismernem kéne, aki nyálcsorgással reagál a phaszképekre, mégsem találkoztam még ilyennel.
2021. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nincs hibás.
2021. ápr. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
3%

Ahány egyén, annyiféleképp gondolja, hogy ki rontotta el. Nekem az a véleményem, hogy senki nem születik defektesnek, de a szülői neveltetés hat rá. Ha a szülők normálisak, a korszellem akkor is hat rá, az iskola, a kortársak defektes családja.


A normális nő azért lesz ribi, mert sokat csalódik, összejön valami gyökérrel. Ha tiniként adott esélyt átlagos srácnak, akkor még fájdalmasabban érinti, hogy ő is elbánt vele.


A normális férfi pedig azért lesz incel, mert ő is sokat csalódik és ha tiniként komolyan is vette a kapcsolatokat és az udvarlást és nem a top népszerű csajokra hajtott és kiderült, hogy más már rég dugja a nőt, akkor őt is sokkal fájdalmasabban érinti.


És a vita mehet azon, hogy "én is sokat csalódtam, mégsem lettem ilyen vagy olyan", de ez ugyanaz, mint mikor a fröcsögő kommentelők megmagyarázzák, hogy "engem is bántalmaztak, mégsem lettem darabolós gyilkos" vagy "én is rengeteget nélkülöztem, mégsem lettem bankrabló".


Egyrészt minden ember élete egyedi és megismételhetetlen, vannak benne olyan apró, tudatalatti mozzanatok, amikre ő sem emlékszik és még egy képzett pszichoterapeutának sem egyszerű felszínre hozni az okokat.


Másrészt hajlamok vannak, de nem bűnözési hajlam, ribiskedési hajlam vagy incel-hajlam.


Kockázatvállalási hajlandóság van, meg magas libidó. Illetve depresszióra való hajlam, végletes, fekete-fehér gondolkodásra való hajlam és így tovább. Ha ezek összeállnak, akkor kijelenti a nő, hogy "Minden férfi szemét", ráfókuszál az összes rossz kapcsolatra és felnagyítja az összes kapcsolatban lévő hibát.


A férfi pedig azt, hogy "Minden nő ribi meg könnyen kapható, ha nem fekszik le az első randin a csaj, akkor nem vagyok a szemében elég alfa, béta pótlék lúzer meg nem leszek."


Csak a különbség az, hogy a sérült nő dugathatja magát a top férfiakkal meg kereshet magának lúzer férfit, aki még élvezi is, ha évente kétszer Thaiföldre viheti őt nyaralni, addig a sérült férfinek nincs túl sok lehetősége, vagy szexre megy, vagy újra és újra elkezd udvarolni, aztán elviseli a sorozatos ghostingolásokat, amikor INDOKLÁS NÉLKÜL eltűnik a nő akár több hónapos ismerkedés során.


És nem, nem a férfi nem akar találkozni. Egy férfi sokkal többször nyitott a találkozásra, mint a nő.

2021. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
0%

"egy szemszögből brmutatott általánosítás"


De ha általánosítás, akkor átlagos tapasztalat, nem? Ahogy írtad, olyan, mint egy itteni válasz, csak én ezt a választ itt rengetegszer olvastam.

2021. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

"a sérült nő dugathatja magát a top férfiakkal meg kereshet magának lúzer férfit, aki még élvezi is, ha évente kétszer Thaiföldre viheti őt nyaralni"


Hány ilyen embert ismersz?

2021. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!